Avatar: The Way of Water Fragmanı Yayınlandı Avatar: The Way of Water Fragmanı Yayınlandı
(Haber Bülteni) James Cameron’ın yeni Avatar filmi, Avatar: The Way of Water’ın fragmanı sinemalardan sonra internet üzerinde de yayınlandı. Yeni Avatar filmi 16 Aralık‘ta vizyona giriyor.... Avatar: The Way of Water Fragmanı Yayınlandı

(Haber Bülteni)

James Cameron’ın yeni Avatar filmi, Avatar: The Way of Water’ın fragmanı sinemalardan sonra internet üzerinde de yayınlandı. Yeni Avatar filmi 16 Aralık‘ta vizyona giriyor.

Devam filmi olan bu ikinci filmin de yine gişe rekoru kırması bekleniyor.  Avatar: The Way of Water (Avatar: Suyun Yolu) filmi, Sully ailesinin (Jake, Neytiri ve çocukları) hikayesini, onların karşılaştıkları zorlukları, birbirlerini güvende tutmak için harcadıkları çabayı, hayatta kalmak için verdikleri savaşları ve göğüs gerdikleri trajedilerin hikayesini ele alıyor. James Cameron’ın yönettiği, yapımcılığını Cameron ve Jon Landau’nun üstlendiği filmin başrollerinde Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement ve Kate Winslet yer alıyor.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.