Bandai Namco, Tank Oyunu Battleline: Steel Warfare’i Duyurdu Bandai Namco, Tank Oyunu Battleline: Steel Warfare’i Duyurdu
Battleline: Steel Warfare, bu sene sonuna doğru Bandai Namco’dan çıkacak ücretsiz bir tank savaşı aksiyon oyunu olacak. Tank savaşları konsepti World of Tanks ve... Bandai Namco, Tank Oyunu Battleline: Steel Warfare’i Duyurdu

Battleline: Steel Warfare, bu sene sonuna doğru Bandai Namco’dan çıkacak ücretsiz bir tank savaşı aksiyon oyunu olacak.

Tank savaşları konsepti World of Tanks ve War Thunder’dan sonra çok tuttu ve başka firmalar da bu pastadan pay almak istiyor. Şimdi sırada Bandai Namco var, firma Battleline: Steel Warfare ile tank savaşlarında yeni bir fikir deniyor.

Oyunda Birinci Dünya Savaşı’ndaki klasiklerden günümüzdeki modellere kadar her türlü tank kullanma şansımız olacak gibi görünüyor. Oyuncular dünya haritası boyunca savaşcaklar ve kendi taraflarının sınırlarını çarpışmalar ile genişletmeye çalışacaklar. Maçlarda ve stratejik dünya haritasında bölgeleri ele geçirdikçe ekipler güç kazanacak, yeni tanklar, donanımlar, silahlar ve araçlar açabilecekler.

Bu oyunun konseptini duyunca en çok merak ettiğimiz şeyi, eski ve yeni tanklar arasındaki güç dengesini nasıl koruyacakları oldu. Ayrıca fragman videosunda sanki bazı tankların özel güçler kullandığını görür gibi olduk. Belki de birimleri bu şekilde dengelemeyi düşünüyorlardır. Eğer siz de merak ettiyseniz Kasım’da başlayacak kapalı beta için oyunun web sitesinden kayıt olabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=B9XDxtPrCTsBurak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.