Kategoriler

Batman: Arkham Knight’a Uygun Fiyatlarla Ulaşın

Dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle oyunseverlere sunmaya devam ediyor. Batman: Arkham Knight…

Türkiye’nin dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle oyunseverlere sunmaya devam ediyor.

Batman hayranı oyunseverlerin sabırsızlıkla beklediği “Batman: Arkham Knight” oyunu, avantajlı fiyatı ile Playstore’da ön siparişe açıldı.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da, yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan “Batman: Arkham Knight” için geri sayım heyecanı başladı. Oyun dünyasının en başarılı çizgi roman uyarlaması olarak gösterilen, Rocksteady şirketinin ödüllü Arkham üçlemesinin son oyunu “Batman: Arkham Knight” ön siparişe açıldı. Batman hayranlarının hayalini kurduğu oyun, ön sipariş döneminde 78 TL’lik avantajlı fiyatıyla Playstore’da satışa sunuluyor. TTNET’li oyunseverler, fiyat avantajının yanı sıra 12 ay taksit seçeneğinden de faydalanabilecek.

“Batman: Arkham Knight”, oynanışı, dünyası ve hikâyesiyle büyük övgüler toplayan üçlemeyi epik bir şekilde sonlandırıyor. Açık dünya yapısına sahip olan oyun, çok sayıda yeni özellik barındırıyor. Oyunculara en üst düzey Batman tecrübesini yaşatan oyunda, hiç olmadığı kadar mücadele hareketi ve ileri teknoloji araç kullanma imkânı sunuluyor. Ayrıca efsanevi taşıt Batmobile özel tasarımıyla ve çok sayıda ileri teknoloji özelliğiyle hayat buluyor.

“Batman: Arkham Knight” oyununu ön siparişle alanlar ayrıca Batman’in en ünlü düşmanlarından Harley Quinn olarak oynama şansına da sahip olabilecekler.

“Batman: Arkham Knight” hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve ön sipariş vermek için linkteki adres ziyaret edilebilir.

 

Görüntülenmeler:
7
İlgili etiketler:
· · · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · PC · Playstore