Battlefield V Son Güncelleme Tarihi Açıklandı Battlefield V Son Güncelleme Tarihi Açıklandı
DICE yapmış olduğu bir açıklama ile Battlefield V için son bir içerik güncellemesinin haziran ayında geleceğini duyurdu. Firma böylece oyun için içerik güncellenmesini durduracağını... Battlefield V Son Güncelleme Tarihi Açıklandı

DICE yapmış olduğu bir açıklama ile Battlefield V için son bir içerik güncellemesinin haziran ayında geleceğini duyurdu. Firma böylece oyun için içerik güncellenmesini durduracağını duyurmuş oldu.

Geliştiriciye göre, haziran ayı için oyun için son bir içerik paketi yayınlayacak. Stüdyo, yeni içerik, silahlar ve oyun düzenlemeleri içereceğini belirtiyor. COVID-19 nedeniyle evden çalışma konusunda zorluklarla karşılaştığı için, içerik haziran ayından başka bir tarihe ertelenebilir. Ancak geliştiriciler topluluğu bilgilendirme konusunda hızlı davranacak.

Yaz güncellemesinden sonra, Battlefield V teknik olarak bakım moduna geçecek. Fakat oyuncular kaçırmış oldukların donanımların kilidini açmak için haftalık ödüller ile Battlefield Currency veya Company Coin kazanabilecekler.

Friday Night Battlefield sunucularının yeniden sunulması gibi etkinlikler üzerinde çalışılmakta. Ayrıca ekiplerin tüm Battlefield oyunlarından oyuncuları bir araya getireceği Throwback Thursday gibi etkinlikler üzerinde de çalıştığı biliniyor. DICE, Topluluk Oyunları Güncellemeleri ve Hile Önleme üzerinde çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Oyunun geliştirme ekibinden Ryan McArthur, “Battlefield V’de hileye karşı çalışmalarımız devam edecek. Hile karşıtı ekibimizin üyeleri, savaş alanı deneyimini mümkün olduğunca kötü bir oyundan olmaktan kurtarmak için her gün çalışıyor. Yöntemlerimizle ilgili teknik ayrıntıların tartışılması maalesef hile yapmayı daha da kötüleştirebilir, ancak sürekli savaşa girdiğimizi bilmenizi istiyoruz.”

En son gelen Chapter 5’in son haftasında Haftanın son oyun güncellemesinde hayranların en sevdiği Rush ve Frontlines oyun modlarının geri dönüşünü gördü. Pasifik Haritası haritalarının henüz tarihi belli olmayan Bölüm 6’nın sonuna kadar kalması bekleniyor.

World of Warcraft Shadowlands ile Controller Desteği GelecekBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.