Battlerite Royale Önümüzdeki Ay Erken Erişimde Battlerite Royale Önümüzdeki Ay Erken Erişimde
Battlerite'ın battle royale modu olarak tasarlanan Battlerite Royale, önümüzdeki ay ayrı bir oyun olarak erken erişime açılıyor. Battlerite Royale Önümüzdeki Ay Erken Erişimde

Geliştirici Stunlock Studios’un duyurusuna göre, Battlerite’ın battle royale modu olarak tasarlanan Battlerite Royale, önümüzdeki ay ayrı bir oyun olarak erken erişime açılıyor.

Normalde bir MOBA olan Battlerite’ın battle royale kısmını ayrı bir oyun olarak piyasaya sürülecek yani. Bu fikrin nedeni olarak oyunun birçok açıdan Battlerite’a benzemesi ancak birçok açıdan da kendine has bir deneyim sunacak olması gösteriliyor. Yapılan son duyuruda oyunun dövüş sisteminin pek değişmediği ancak daha hızlı ve ölümcül bir deneyim sunmak için karakterlerin ölümcüllüğünün de arttırıldığı söyleniyor. Ayrıca Battlerite Royale çıkış yaptığında karakterlerin yetenekleri yeniden tasarlanıp dengelenmiş ve yeni oynanış mekanikleri oyuna eklenmiş olacak.

Oyunun kapalı beta kayıtları bugün (13 Ağustos) başlıyor. Ayrıca Battlerite oyuncularının kazandığı kozmetik ögeler royale kısmına aktarılabilecek. All Champions Pack, Battlerite Early Access ya da Ultimate Fan Pack sahipleri de oyun içinde ekstra ödüllere sahip olacak.

PUBG Corp. ‘Fix PUBG’ İsimli Bir Kampanya Başlattı