BenQ, Dünyanın İlk 4K HDR 16ms Oyun Projektörünü Piyasaya Sürüyor BenQ, Dünyanın İlk 4K HDR 16ms Oyun Projektörünü Piyasaya Sürüyor
(Haber Bülteni) BenQ, yeni modeli TK700STi 4K Oyun Projektörü ile yepyeni bir oyun projektörü segmentini başlattığını duyurdu. 2020 yılında Asya Pasifik, Orta Doğu ve... BenQ, Dünyanın İlk 4K HDR 16ms Oyun Projektörünü Piyasaya Sürüyor

(Haber Bülteni)

BenQ, yeni modeli TK700STi 4K Oyun Projektörü ile yepyeni bir oyun projektörü segmentini başlattığını duyurdu. 2020 yılında Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika’da arka arkaya üç yıl boyunca 4K projektör segmentinde 1 numaralı pazar payına ulaşan BenQ, bu ürünün lansmanı ile tüketicilerin yaşamlarınıa birinci sınıf yenilikler getirmeye devam ediyor.

TK700STi, gerçek 4K çözünürlükte 16 ms giriş gecikmesi ve kullanıcılara FPS, RPG ve spor oyunları olmak üzere çok çeşitli seçeneklere erişim sağlayan HDR oyun uyumluluğu ile sürükleyici görsel ve oyun deneyimini güçlendirmeyi vadediyor.

Ev ayarlarında Üst Düzey 4K Oyun Deneyimi 

BenQ TK700STi 4K Oyun Projektörü, 3.000 lümen yüksek parlaklık, % 96 Rec.709 ve HDR oyun uyumluluk özellikleriyle her ortamda en hızlı yanıt süresiyle en iyi görsel deneyimi sağlıyor. Kullanıcılar, 2d keystone ve dijital döndürme ayarına sahip bu projektörü her odaya sığdırabilirler. Yalnızca 1,99 metre mesafeden 100 inç ekranda gerçek 4K UHD 8,3 milyon piksel çözünürlükte net ve canlı görüntülerin tüm avantajlarından yararlanabilirler.

 

BenQ TK700STi hırslı oyuncular için, 4K çözünürlükte ve 60Hz yenileme hızında minimum 16 ms yanıt süresi sunan “hızlı mod” seçeneğiyle oyun deneyimlerini benzersiz bir şekilde yükseltiyor. Bu yanıt süresi, ev aydınlatma koşullarından bağımsız olarak 4K çözünürlük, görüntü netliği ve canlı HDR renginden ödün vermeden görülecek en düşük gecikmeli değerdir. Özel olarak tasarlanmış üç FPS, RPG ve SPG (Spor Oyunu) modu, kullanıcılara farklı oyun türleri için görsel, işitsel ve gecikme ayarları üzerinde kontrol sağlar. TK700STi, yeni çıkan ve klasik AAA oyunlarıyla uyumlu ve PlayStation serisi, Xbox serisi ve Nintendo Switch ile eşleştirilebiliyor.

Olağanüstü eğlence efektleri için üstün ses ve grafik kalitesi sunan TK700STi 4K oyun projektörünün filmler, müzik, spor ve oyunlar için özelleştirilmiş ses modları sağlayan güçlü yerleşik 5W ses veren hoparlörü  BenQ CinemaMaster Audio +2 tarafından destekleniyor.

BenQ TK700STi ayrıca, 5.000’den fazla Android uygulaması, film, TV programı, canlı spor, haber, oyun ve müzik içeriğine sahip eğlence dünyasına bağlı kalmalarına olanak tanıyan Google sertifikalı Android TV akışı ile birlikte geliyor. Kablosuz projeksiyon özelliği, kullanıcıların Android veya iOS cihazlarına hızlı erişim sağlıyor.

 



Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.