BenQ ZOWIE Yeni Espor Oyun Monitörlerini Tanıttı BenQ ZOWIE Yeni Espor Oyun Monitörlerini Tanıttı
(Haber Bülteni) BenQ ZOWIE, XL-K jenerasyonu yeni Espor oyun monitörleri XL2546K ve XL2411K modellerini duyurdu. XL serisi monitörlerin en yeni jenerasyonu olan XL-K daha... BenQ ZOWIE Yeni Espor Oyun Monitörlerini Tanıttı

(Haber Bülteni)

BenQ ZOWIE, XL-K jenerasyonu yeni Espor oyun monitörleri XL2546K ve XL2411K modellerini duyurdu. XL serisi monitörlerin en yeni jenerasyonu olan XL-K daha küçük bir tabana sahip. Bu özellik ile kullanıcıların masalarında klavye ve mouse için daha fazla yer ayırabilmeleri amaçlanıyor.

Çok geniş bir açı kapasitesine sahip XL-K serisi monitörler oyunculara konforlu bir deneyim sunuyor. Yeni OSD menüsü ile oyuncuların istediği ayarlara çok daha pratik bir şekilde ulaşması sağlanıyor. Ayrıca 5 yönlü tekerleği bulunan S-Switch özelliği ile OSD kullanımı daha kolaylaşıyor.


Ekran Yenileme Hızı

XL2546K, 240hz yenileme hızı ve 0.5ms (GtG) tepki süresi ile XL2546 modelinin halefi olarak üretilmiş. Ayrıca içerisinde DyAc+ Teknolojisi, Black eQualizer ve Color Vibrance gibi BenQ ZOWIE’nin popüler özelliklerini de barındırıyor.

XL2411K ise 144hz yenileme hızı ve 1ms (GtG) tepki süresine sahip bir model.
Ek olarak DyAc teknolojisi eklentisi ile 144hz’de çok daha net bir görüntü performansı sağlanabiliyor.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.