BenQ, 4K UHD HDR Kompakt Ev Sineması Projektörünü Duyurdu BenQ, 4K UHD HDR Kompakt Ev Sineması Projektörünü Duyurdu
DLP Projektör markası BenQ, etkileyici bir Ev Sinema projektörü modeli olan W1700 ‘ü piyasaya sürüyor. Gerçek 4K UHD HDR kompakt ev sinema projektörünü tüm... BenQ, 4K UHD HDR Kompakt Ev Sineması Projektörünü Duyurdu

DLP Projektör markası BenQ, etkileyici bir Ev Sinema projektörü modeli olan W1700 ‘ü piyasaya sürüyor. Gerçek 4K UHD HDR kompakt ev sinema projektörünü tüm kullanıcılarına makul bir fiyata ulaşmasını sağlayacak olan bu model 8.3 megapiksel gerçek UHD 4K çözünürlük, CinematicColor ™ doğruluk ve gerçeğe en yakın görüntü için iyileştirilmiş yansıtma HDR ile tam yüklü olarak gelecek.

BenQ Türkiye Ülke Satış Müdürü Ergin Yavuzol “W1700 ile, evde HDR kalitesiyle 4K UHD dijital sinema deneyimi yaşatmak istiyoruz. BenQ, evinizde sinema deneyimini arttırmak için teknolojisini geliştirdi ve 4K kaliteli görüntüyü çok daha uygun bir fiyata kullanıcıları ile buluşturacak.” dedi.

0.47 “tek çip DMD DLP teknolojisini kullanan W1700, şık ve kompakt profilini ile modern yaşam tarzlarına hitap ediyor. Geliştirilmiş 4K için optimize edilmiş optik sistem sayesinde görüntü hassasiyeti ve renk doğruluğu korunuyor.

HDR10 Teknolojisi sayesinde W1700’ün Yüksek Dinamik Renk Aralığı performansı, üstün bir sinema keyfi için 4K video içeriğindeki her ayrıntıyı ortaya çıkararak daha fazla parlaklık, kontrast aralığı ve görüntü optimizasyonu sunuyor. W1700, en yeni HDCP 2.2 kopya koruması için tam desteğe sahip , böylece kullanıcıların hızla büyüyen 4K içeriklerin keyfini çıkarmasına olanak tanıyor.

W1700, film endüstrisinin en yüksek renk doğruluğu standartlarını karşılamak için özel BenQ CinematicColor ™ teknolojisi ve RGBRGB renk çarkı kullanıyor. Rec. 709 Standartının % 96’sının üzerinde kapsaması ile, hassas Delta E <3 performansına sahip Rec. 709 renk gamı, W1700 film yapımcılarının tam olarak istediği renkleri üretiyor.

W1700’ün geliştirilmiş tescilli CinemaMaster Video+ ve CinemaMaster Audio 2+ teknolojileri sayesinde gelişmiş renk algoritmaları, doğal ten rengi sunmanın yanı sıra aynı zamanda rezonant bas ve yükselen yüksek notalar için dramatik ses işleme ile dünya standartlarında muhteşem bir görsel-işitsel performans sunuyor.


Basit ama çağdaş; güzel estetiği kusursuz işle harmanlayan W1700’ün şık tasarımı, hafif profili ve kompakt tarzı her dekora uyum sağlayabilecek nitelikte. Otomatik keystone düzeltmesi ve herhangi bir mekana uyum sağlamak için güçlü 1.2X büyük yakınlaştırma ile donatılan W1700, karmaşık kurulum sorunlarını ortadan kaldırarak 4K film gecelerine hızla ev sahipliği yapabiliyor.

Kolay kullanıma ve işlevselliğe sahip W1700, TV şovlarını, filmleri, sporu ve hatta video oyunlarını büyük ekranda anında akıtmak için Google Chromecast veya Amazon Fire TV Stick gibi bir HDMI dongle bağlayarak akıllı bir projektör haline gelebiliyor.

W1700 ün sahip olduğu, ödüllü DLP teknolojisi şu an dünyadaki sinemaların %90 unda kullanılıyor. Dayanıklı mikro aynalı DLP çipi ve neredeyse tamamen mühürlenmiş DLP motor tasarımı sayesinde BenQ DLP Projektörleri test süresinde bile görsel kalitesini bozmuyor. Toz birikmesini ve ısı kaynaklı zararları eleyen bu yapı ile BenQ projektörleri, sadece lamba değişimi ile yılllarca ilk günkü gibi kalabiliyor.

Doğru renk, kontrast ve netlik ile BenQ W1700 4K UHD Ev Sineması projektörü, büyük ekranların büyüsünü evinize uygun bir fiyatla buluşturuyor ve Ocak 2018’de seçkin mağazalarda, raflardaki yerini alacak.

BenQ projektörleri hakkında daha fazla bilgi için: www.BenQ.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.