Bethesda: “Uzun Bir Süre Yeni Elder Scrolls Oyunu Beklemeyin” Bethesda: “Uzun Bir Süre Yeni Elder Scrolls Oyunu Beklemeyin”
Elder Scrolls evreninin bitmek bilmeyen macerası, yeni oyunla daha da eğlenceli hale gelecek. Ancak uzun bir süre bekleyeceğiz. Bethesda bizi bekletecek. Bethesda: “Uzun Bir Süre Yeni Elder Scrolls Oyunu Beklemeyin”

The Elder Scrolls Online’ın kaderini hepimiz biliyoruz. Durumun bu hale geleceği uzun süredir belliydi. Ancak bugünkü konumuz TESO değil, yeni bir Elder Scrolls oyunu hakkında verilen bilgiler.

Kafanızda Elder Scrolls VI gibi bir isim varsa şimdilik sakinliğinizi koruyun. Çünkü beklentileriniz kısa süre içerisinde gerçekleşmeyecek.

Bethesda’nın tanınan ismi Pete Hines, yeni bir Elder Scrolls oyununu kesinleştirdi. Ancak bu oyunun, çok uzun bir süre sonra piyasaya çıkartılacağını da ekledi. Fallout 4 ve TESO konusundaki gelişmeler ve önemli bilgiler iyice yayımlamadan yeni bir Elder Scrolls oyununa göremeceğimiz kesin. Ancak geleceğini bilmek bile meraklılarını mutlu etmeye yetecektir.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.