Kategoriler

Bilgisayarınız World of Tanks’in Yeni Sürümüne Hazır mı?

Wargaming, enCore adlı bir demoyla oyunculara World of Tanks’in PC sürümünde yakında kullanılacak olan Core grafik motorunu deneme şansı veriyor.

Wargaming, enCore adlı bir demoyla oyunculara World of Tanks’in PC sürümünde yakında kullanılacak olan Core grafik motorunu deneme şansı veriyor.

Wargaming’in tamamen kendi kaynaklarıyla geliştirdiği yeni oyun motoru Core, oyuna bu yıl içerisinde gelecek 1.0 güncellemesinin en önemli ve en çok merakla beklenen kısmını oluşturuyor. Fakat güncellemenin gelişini bekleyemeyecek kadar sabırsızsanız ya da oyunun gelecekte nasıl görüneceğini merak ediyorsanız http://wotencore.net/ adresini ziyaret ederek merakınızı giderebilirsiniz.

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp enCore adlı programı bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Böylece bilgisayarınızın 1.0 güncellemesiyle baştan aşağı yenilenecek grafikler karşısında nasıl bir performans sergileyeceği hakkında fikir edinebilirsiniz. Kullanması oldukça basit bu programda tek yapmanız gereken, önceden belirlenmiş üç ayardan birini seçmek. Sonrasında çözünürlük ve anti-aliasing gibi ayarları arzu ettiğiniz gibi düzenleyip testi başlatmak. Üç dakikalık bu test size 1.0 güncellemesiyle gelecek harika grafiklerle adeta görsel bir şölen yaşatırken bir yandan da bilgisayarınızın bu grafik özelliklerinde sergileyeceği performansı kaydedecek. Testin sonunda bilgisayarınızın seçili grafik ayarlarındaki performansı “düşük” “orta” veya “yüksek” olarak görüntülenecek.

Geliştirilmesi 4 yıl süren Core grafik motoru tümüyle Wargaming tarafından üretildi. Oyun 1.0 güncellemesiyle yeni grafik motorunu kullanmaya başlayacak ve en yeni grafik işleme teknolojilerini oyuncularına sunacak. Core motoruna geçişle birlikte PBR, post-processing efektleri, gelişmiş ışıklandırma, parçacık efektleri gibi performans artışına ve optimizasyona yönelik gelişmeler World of Tanks’in PC sürümü için yeni bir çağ başlatacak.

Güncelleme oyunun mevcut oyuncularını elbette unutmuyor. Yeni grafik motoru geliştirilirken oyuncular şu anda oyunu oynadıkları konfigürasyonlarla oyunu sorunsuzca oynamaları hatta performans artışı görmeleri hedeflenerek oluşturuldu.

WoT 1.0 güncellemesinin tüm özelliklerine daha yakından bakmak isterseniz buraya tıklayarak betaya kaydolabilirsiniz.

World of Warplanes Filosuna İki Yeni Uçak Ekleniyor
Görüntülenmeler:
6
İlgili etiketler:
· · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · PC · World of Tanks