BioShock’un Geliştiricisinden Yeni Oyun: Void Bastards BioShock’un Geliştiricisinden Yeni Oyun: Void Bastards
BioShock ve System Shock 2'den bildiğimiz Irrational Games'in ortak kurucusunun yeni stüdyosuyla geliştirdiği oyunu duyuruldu: Void Bastards. BioShock’un Geliştiricisinden Yeni Oyun: Void Bastards

BioShock ve System Shock 2’den bildiğimiz Irrational Games’in ortak kurucusu Jonathan Chey’in yeni stüdyosu Blue Manchu’nun geliştirdiği oyun duyuruldu: Void Bastards.

Microsoft’un X018 etkinliğinde ortaya çıkan ve bir strateji/FPS olarak lanse edilen oyunda Sargasso Nebulasından kaçmaya çalışacağız. Bunun için yolumuza çıkan düşman gemilerine saldırmamız ve bu süreçte hayatta kalmamız gerekiyor. Oyunun stratejik yanı da burada ortaya çıkıyor. Aşağıdaki videodan da görebileceğiniz gibi, oyunda bir gemiye saldırmadan önce ayrıntılı saldırı ve kaçış taktikleri belirlemek gerekiyor. Hangi gemiye saldıracağımızı ve nasıl bir rota izleyeceğimizi belirlemek için ise büyük bir harita ekranı olacak oyunda.

Çizgi roman benzeri grafikleriyle eğlenceli bir oyun olacak gibi görünen Void Bastards 2019 yılında Xbox One için çıkış yapacak.

Microsoft’un X018 Etkinliğinden Öne Çıkanlar