BlizzCon 2017’nin Tarihi Belli Oldu BlizzCon 2017’nin Tarihi Belli Oldu
Blizzard'ın dillerden düşmeyen etkinliği BlizzCon, BlizzCon 2017 ismiyle tekrar bizlerle olacak. Gerçekleşeceği tarihler de belli oldu. BlizzCon 2017’nin Tarihi Belli Oldu

Uzun süredir birçok oyuncunun dilinden düşmeyen BlizzCon, her yıl farklı sürprizleri beraberinde getiriyor. 

Yayımlanan bilgilere göre etkinlik, 3-4 Kasım tarihlerinde Kaliforniya’daki Anaheim Convention Center’da gerçekleşecek. Her yıl olduğu gibi bu yıl da hem eSpor hem de oyun kısmında birbirinden farklı detayları öne çıkartan BlizzCon, aynı zamanda cosplay etkinliği de gerçekleştirmesi bekleniyor.

Merak edilen bilet fiyatları ise 199 dolar olarak açıklandı. Biletler iki parti şeklinde satılacak. İlk parti 5 Nisan tarihinde, ikinci parti ise 8 Nisan tarihinde gerçekleşecek.

BlizzCon 2017’nin henüz bizim için neler planladığını bilmiyoruz. Geçtiğimiz yıl Overwatch’tan Sombra ile tanışmıştık. Heroes of the Storm, StarCraft, World of Warcraft, Diablo ve Overwatch için bakalım bu yıl bizi neler bekliyor.

BlizzCon 2016 Öncesi Necromancer İnternete SızdıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.