Borderlands Pre-Sequel “Geleceğe Dönüş” Borderlands Pre-Sequel “Geleceğe Dönüş”
  Borderlands’in yeni oyunu apayrı bir havayla geliyor. Hikâyemiz, Borderlands 1 ve 2 arasında, Handsome Jack’in Hyperion uzay üssünü Ay’a düşürdüğü bir zamanda geçiyor.... Borderlands Pre-Sequel “Geleceğe Dönüş”

 

Borderlands’in yeni oyunu apayrı bir havayla geliyor.
Hikâyemiz, Borderlands 1 ve 2 arasında, Handsome Jack’in Hyperion uzay üssünü Ay’a düşürdüğü bir zamanda geçiyor. Amacımız Jack’in uzay üssünü kurtarmasına yardım etmek. Evet, doğru okudunuz: Borderlends 2’nin çılgın kötü karakteri bu sefer bizim işverenimiz!
Borderlends Pre-Sequel getirdiği yeni oyun mekanikleri, silahlar, yeni sınıflar ile bir DLC’den çok yepyeni bir oyun hissiyatı yaratıyor. Oksijen kullanılan yeni bir kaynak. Ayda geçen bir oyun için son derece normal ama bu oksijen nefes almak için değil çift zıplamalar, havada süzülmeler için kullanılıyor. Seçilebilir yetenekler tam açıklık kazanmadiysa da oyunun Borderlands 1’den daha uzun olan campaign moduna sahip olacağı ve Claptrap’ın oynanabilir olacağı kesinleşti. Borderlands 3 olmadığı yapımcılar tarafından defalarca vurgulanan oyun için sonbaharı beklemek gerekiyor.
Borderlands, FPS, TPS, Pre-SequelCem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.