Brawlhalla E-spor Yedinci Yıl’ın Ayrıntıları Duyuruldu Brawlhalla E-spor Yedinci Yıl’ın Ayrıntıları Duyuruldu
(Haber Bülteni) Ubisoft, oyuncuların Brawlhalla Güç Sıralamalarında (Power Rankings) puan kazanabilecekleri bir dizi etkinliğin ve toplam 1.320.000 ABD doları ödül havuzu olan Brawlhalla E-spor... Brawlhalla E-spor Yedinci Yıl’ın Ayrıntıları Duyuruldu

(Haber Bülteni)

Ubisoft, oyuncuların Brawlhalla Güç Sıralamalarında (Power Rankings) puan kazanabilecekleri bir dizi etkinliğin ve toplam 1.320.000 ABD doları ödül havuzu olan Brawlhalla E-spor Yedinci Yıl’ın ayrıntılarını açıkladı. Dünyanın dört bir yanından oyuncular; kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarında çevrim içi sezonluk şampiyonalarda 1’e 1 ve 2’ye 2 maçlarda mücadele edecekler. Sezon, 28 Ocak’tan itibaren iki ardışık hafta sonu yani 6 Şubat’a kadar devam edecek olan Kış Şampiyonası ile başlayacak.

Maçlar https://twitch.tv/brawlhalla ve https://youtube.com/brawlhalla adreslerinden yayınlanacak.

Oyuncular 2022 Kış Şampiyonası’na ve braketler açıklandığında diğer tüm açık turnuvalara buradan kaydolabilirler:  https://smash.gg/brawlhalla

Yedinci Yıl, sezonluk yarışmaların yanı sıra birçok benzersiz profesyonel oyuncu turnuvalarına da yer verecek. İlki, Kuzey Amerika ve Avrupa’dan Güç Sıralaması’nda en iyi olan oyuncuların şubat ayında kendi bölgelerinde çevrim içi olarak mücadele edecekleri OMEN Oasis Çevrim İçi Şampiyonası olacak. Bir diğer turnuva ise, dünya çapındaki Güç Sıralaması’nda olan en iyi 32 oyuncunun Haziran 2022’de Mid-Season Invitational Şampiyonası’nda yarışmasına olanak tanıyacak. Yakında bu yaklaşan turnuvalar hakkında daha fazla bilgi sağlanacak.

Rekabetçi sezon, kasım ayında BCX olarak da bilinen ve şimdiye kadarki en büyük dövüş oyunu turnuvası ödül havuzuna sahip olacak olan Brawlhalla Dünya Şampiyonası’nın yedincisi ile sona erecek. Yılın gerçek bir kutlaması olarak BCX 2022, sıralaması ne olursa olsun her oyuncuya Brawlhalla E-spor’daki en prestijli unvan için rekabet etme ve 500.000 ABD dolarlık havuzdan bir pay edinme şansı veren açık kayıtlı bir yarışma olacak. Ayrıntılar önümüzdeki aylarda açıklanacak.

Son olarak 2022 sezonu, hayranlara yeni ödüller sunmak için geliştirilmiş İzleyici Ödülleri sistemi ve Brawlhalla’daki ilk resmi çevrim içi Japon turnuvası ile E-spor ekosistemine yeni eklemeler de içerecek. Detaylar daha sonraki bir tarihte paylaşılacak.

Blue Mammoth tarafından geliştirilen Brawlhalla, 80 milyon üzeri oyuncuyu Valhalla salonlarında zafer için savaşmaya götüren destansı ve ücretsiz bir platform dövüş oyunu. 50 benzersiz karakter arasından seçim yaparak, oyuncular tek oyunculu ve koop modlarının yanı sıra çevrim içi ve yerel yarışmalara katılabilir. Brawlhalla, oyuncuların bir arada oyunlar oynayabileceği ve çevrim içi eşleştirme ile oyun aratabileceği Xbox One X ve Xbox Series X|S dahil olmak üzere Xbox One cihaz ailesi, Nintendo Switch™ sistemi, PlayStation 4® ve PlayStation 5® sistemi, PC, Mac, iOS ve Android cihazlar arasında platformlar arası oynamayı da destekler.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.