Bu Bağımsız Oyunlar Kampanyasını Kaçırmayın Bu Bağımsız Oyunlar Kampanyasını Kaçırmayın
TTNET'in dijital oyun platformu Playstore'un yeni kampanyaıs bağımsız oyunlar üzerine. %80'e varan indirimler burada! Bu Bağımsız Oyunlar Kampanyasını Kaçırmayın

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, mükemmel indirimlerini ve özel kampanyalarını oyunculara sunmaya devam ediyor. Playstore, bu sefer bağımsız oyunlara özel bir kampanya ile karşımızda.

Bağımsız Oyunlar Kampanyası’nın listesinde %80’e kadar varan indirimler sizleri bekliyor. Ayrıca dilerseiz, taksitli olarak da oyunları satın alabilirsiniz. Listemizin öne çıkan isimleri; Giana Sisters: Twisted Dreams – Rise of the Owlverlord, Giana Sisters – Twisted Bundle, Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered, Wooden Sen’Sey, SanctuaryRPG – Black Edition, Raptor: Call of the Shadows Edition 2010, Rage Runner, Puddle (PC – Mac), Pretentious Game, Poöf vs The Cursed Kitty, Giana Sisters: Twisted Dreams, Mechanic Escape, Let’s Sing, Legends of Persia, Last Knight, Finding Teddy ve Ethan: Meteor Hunter.

Kampanya için linki takip edebilirsiniz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.