Bu Oyun İndirimleri Kaçmaz! Bu Oyun İndirimleri Kaçmaz!
TTNET’in dijital oyun platformu olan Playstore, 1000’den fazla PC, MAC ve Free 2 Play oyunlarının paket ve içeriklerini uygun fiyat ve çeşitli ödeme seçenekleri... Bu Oyun İndirimleri Kaçmaz!

TTNET’in dijital oyun platformu olan Playstore, 1000’den fazla PC, MAC ve Free 2 Play oyunlarının paket ve içeriklerini uygun fiyat ve çeşitli ödeme seçenekleri ile oyun severlerin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Belirli dönemlerde kaçırılmayacak fırsatlar yaratan Playstore, aynı zamanda taksit imkanı da sunan bir platform. Oyunları TTNET Faturası ile veya kredi kartı ve mobil ödeme seçenekleri ile satın alabiliyoruz.

Gelelim Playstore’un kaçırılmayacak indirimlerine. BF4, BF3, MotoGP 14, Saints Row IV, NFS: Rivals, Assassin’s Creed 2 – Digital Deluxe Edition, Batman Arkham serisi ve daha fazlasını %50 – %60 indirimle sahip olmak isterseniz sizi linke davet edelim. Bir bakın deriz, belki aralarında aradığınız indirim vardır.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.