Kategoriler

Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition İçin Kendinize 130GB’lık Yer Açın

PS4 konsolunuzda boş yer hazırlayın çünkü önümüzdeki ay, Infinite Warfare Legacy Edition için çok fazla disk alanına ihtiyacınız olacak

PlayStation 4 konsolunuzda boş yer hazırlayın çünkü önümüzdeki ay, Call of Duty (CoD) oyunları için çok fazla disk alanına ihtiyacınız olacak. Özellikle Cod: Infinite Warfare Legacy Edition için.

CoD’nin The Legacy Edition’ı bizlere 2 farklı oyun sunuyor: Infinite Warfare ve Modern Warfare Remastered. Bu da iki farklı hikaye ve iki farklı multiplayer mod demek. Doğal olarak tahmin edersiniz ki eğer PS4’ümüzde yeterince boş alan yoksa, bu oyunları oynamak imkansız hale gelecek.

Sızdırılan bir görsele göre oyunun PlayStation 4 versiyonu tam 130GB boyutunda. Aşağıdaki görseli, Fransız perakendeci Micromania sayesinde görüyoruz ve bu görsel, oyunun kutusunun arka kısmı.

fragtist-infinite_warfare_130gb_hdd

130GB’ın oldukça yüksek bir boyut olduğunun farkındayız. İşi biraz daha detaylandıralım: Infinite Warfare yaklaşık 60GB boyutunda olacak ve bu çok normal, yani standart bir CoD oyununun boyutu kadar. Bu da demek oluyor ki geriye kalan 70GB’lık boyut, Modern Warfare Remastered’a ait. Modern Warfare Remastered’ın hikaye modu verilen bilgilere göre yaklaşık 40GB boyutunda ancak oyunun çıkışında birkaç GB’lık fark olabilir.

fragtist-call-of-duty-infinite-warfare-legacy-edition

Hazır boyut konusuna değinmişken hatırlarsanız Black Ops 3, en az 55GB disk alanı istiyordu.

Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition, 4 Kasım tarihinde çıkış yapacak.

Marvel’ın Iron Fist’i İçin Yeni Teaser Yayımlandı ve Çıkış Tarihi Görüldü