Call Of Duty: Mobile’da Razer Gold İle Lock And Loaded Özel Lansman Kampanyası Call Of Duty: Mobile’da Razer Gold İle Lock And Loaded Özel Lansman Kampanyası
(Haber Bülteni) RazerCon 2021’deki ortaklığı ve geçen aralık ayındaki Call of Duty: Mobile World Championship Finals sponsorluğunun duyurulmasının ardından Razer, Call of Duty: Mobile için hazırlanan Razer... Call Of Duty: Mobile’da Razer Gold İle Lock And Loaded Özel Lansman Kampanyası

(Haber Bülteni)

RazerCon 2021’deki ortaklığı ve geçen aralık ayındaki Call of Duty: Mobile World Championship Finals sponsorluğunun duyurulmasının ardından Razer, Call of Duty: Mobile için hazırlanan Razer Gold Lock And Loaded etkinliğini açıkladı. 16 Mart- 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlik, oyunculara Razer Gold sayesinde özel ödüller ve bonuslar sunacak.

Call of Duty: Mobile Lock And Loaded promosyonu, oyunculara indirimler, sınırlı sayıda oyun içi öğeler ve yalnızca Razer Gold’da bulunan gelişmiş ödüller gibi özel avantajlara erişim sağlayacak.

Dünya çapındaki oyuncular için önde gelen bir sanal para olan Razer Gold, promosyon süresi boyunca Razer Gold kullanarak COD Puanlarını recharge eden oyunculara, 10 ABD doları üst sınırını geçemeyecek şekilde %25 indirim sunacak. Yeni Razer Gold kullanıcıları ise, Razer Gold kullanarak minimum 10 ABD doları değerinde COD Puanı recharge ettiklerinde Razer tarzında savaşa girmek için Razer markalı özel bir oyun içi paraşüt edinecekler. 

Lock And Loaded etkinliği boyunca oyuncular COD Puanlarını Razer Gold aracılığıyla recharge ettiklerinde iki katı Razer Silver kazanacaklar ve bu puanları etkileyici Razer oyun çevre birimleri için kullanabilecekler. Sadece COD puan alımları için özel olan bu durum, promosyon süresi boyunca sınırsız olacak. 

30 Mart ile 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Razer BlackShark V2 Special Edition eSpor oyuncu kulaklığı veya Razer Opus X Aktif Gürültü Önleme kulaklığı satın alanlar, Call of Duty: Mobil’in de dahil olduğu 42.000’den fazla oyunda kullanabilecekleri 20 ABD doları tutarında bonus Razer Gold kazanacaklar.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.