Call of Duty: Mobile Dünya Şampiyonası Başlıyor Call of Duty: Mobile Dünya Şampiyonası Başlıyor
(Haber Bülteni) Activision, Call of Duty: Mobile Dünya Şampiyonası Turnuvası’nın geri döndüğünü duyurdu. 3 Haziran 2021’den itibaren Sony tarafından sunulacak global çaptaki turnuvada oyuncular,... Call of Duty: Mobile Dünya Şampiyonası Başlıyor

(Haber Bülteni)

Activision, Call of Duty: Mobile Dünya Şampiyonası Turnuvası’nın geri döndüğünü duyurdu. 3 Haziran 2021’den itibaren Sony tarafından sunulacak global çaptaki turnuvada oyuncular, dereceli oyun modlarında oyun içi ödülleri tamamlamaya ve toplamda 2 milyon dolardan fazla olan ödül havuzundan pay kapmaya çalışacaklar.

Activision Mobil Başkan Yardımcısı Matt Lewis, turnuvaya dair şunları söyledi: Oyuncular
Call of Duty: Mobile’da harika vakit geçirirken, oyunun dünya çapındaki yükselişinden çok memnunuz. Geçen yıl düzenlenen turnuvaya olan ilgiden ötürü bu yılki toplam ödül havuzunu daha da büyüttük ve ödüller için hak kazanabilecek takımların sayısını artırdık. Böylece oyuncular, en iyisi olmak için gereken yeteneklere sahip olduklarını kanıtlamak için daha fazla motivasyona sahip olacak.

Sony tarafından sunulan Call of Duty: Mobile 2021 Dünya Şampiyonası, dünyanın her yerinden uygun katılımcılara açık olacak. Turnuva, bölgesel olarak birden çok aşamada gerçekleştirilecek. Sony’nin en yeni amiral gemisi akıllı telefonu Xperia 1 III, Dünya Şampiyonası’nın resmi mobil cihazı olacak ve oyunculara 120FPS oyun deneyimi sağlayacak.

Büyük rekabete uygun olan oyuncular, belirli bölgelerdeki oyun içi rekabetler ve alt turnuvalar ile Şampiyona finallerine çıkmaya çalışacaklar. Hayranlar da yeni ve resmi Call of Duty: Mobile Espor web sitesinden turnuvayı ve maçları takip edebilecekler.

Call of Duty: Mobile, Modern Warfare serisi ve Black Ops evreni de dahil olmak üzere Call of Duty’nin en sevilen haritalarını, modlarını, silahlarını ve karakterlerini eksiksiz bir mobil pakette sunan birinci şahıs aksiyon deneyimi. Call of Duty: Mobile, Tencent Game’in ödüllü TiMi Stüdyosu tarafından geliştirilmiş ve Activision (NASDAQ: ATVI) tarafından yayınlanmış.

Call of Duty: Mobile, Android ve iOS cihazlarda ücretsiz oynanabiliyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.