Call of Duty: Warezone Oyuncuları Roze’a Karşı Birleşti Call of Duty: Warezone Oyuncuları Roze’a Karşı Birleşti
(Haber Bülteni) Call of Duty’nin sevilen online oyunu Warzone’un Roze skininin kamuflajdan öte hile oduğunu düşünen oyuncular #ProtestTheRoze hareketi ile seslerini Activision’a duyurmaya çalışıyorlar.... Call of Duty: Warezone Oyuncuları Roze’a Karşı Birleşti

(Haber Bülteni)

Call of Duty’nin sevilen online oyunu Warzone’un Roze skininin kamuflajdan öte hile oduğunu düşünen oyuncular #ProtestTheRoze hareketi ile seslerini Activision’a duyurmaya çalışıyorlar.

Warzone’un önemli oyun dinamiklerinden biri de elbetteki kamuflaj. Buna karşın bazı skinlerin oyuncuları neredeyse görünmez yaptığı , hatta bazı skinlerin bariz buglı olduğu uzun zamandır konuşuluyordu.

Bir türlü düzeltilmeyen ve oyunu kazanmak için para öde mantığına getiren skinlerle ilgili olarak sonunda Reddit kullanıcılarından bir tanesi “#ProtestTheRoze’yi protest et – en parlak skini giyerek insanlığa olan güvenini geri kazan” adı altında bir video paylaştı. Videoda, oyundaki en parlak skinlerden Raines’i kullanan oyuncular balta ile Roze skini giymiş bir kullanıcıyı oyun dışı bırakıyor.

Battle Pass Tier 100’u geçene ödül olarak verilen Roze “Rook” skini gerçekten de oyuncuyu en parlak odada bile neredeyse arka planda görünmez yapıyor. Anlaşılan o ki adil bir oyun isteyen Call of Duty hayranları #ProtestTheRoze hareketi ile zaten mimli olan fazla kuvvetli Call of Duty skinlerinden en azından birinden kurtulmak istiyorlar.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.