Civilization VI – Spring 2017 Güncellemesi Yayınlandı Civilization VI – Spring 2017 Güncellemesi Yayınlandı
2K ve Firaxis Games, Sid Meier’s Civilization VI için ‘Spring 2017’ Güncellemesini yayınladı. Detaylar haberimizde. Civilization VI – Spring 2017 Güncellemesi Yayınlandı

2K ve Firaxis Games, Sid Meier’s Civilization VI için ‘Spring 2017’ Güncellemesini yayınladı.

Şu an için PC oyuncularına sunulan ve yakında Mac ve Linux için de yayınlanacak olan bu Civilization VI güncellemesinde çeşitli denge değişiklikleri, yapay zeka ayarlamaları, çoklu oyuncu değişiklikleri ve hata düzeltmeleri bulunuyor.

Pers ve Makedonya Uygarlıkları ve Senaryo Paketi de bugünden itibaren satışa çıktı. Bu özel DLC oyuna Kiros’un liderlik ettiği Persleri, Büyük İskender’in liderlik ettiği Makedonları ve “İskender’in Fetihleri” ismindeki yeni senaryoyu Sid Meier’s Civilization VI’ya ekliyor.

Persler zengin bir imparatorluk kurmak ve ani, beklenmedik askeri saldırılarda bulunmaktan korkmayan oyuncular için mükemmel bir seçim. Makedonlar ise fetih odaklı bir uygarlık, özel birimleri ve yetenekleri sayesinde oyuncuların oyunun daha başlarında dünya kontrolünü ele geçirmelerine yardımcı oluyor.

Sid Meier’s Civilization VI İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.