Coco, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy İle Partiye Dahil Oluyor Coco, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy İle Partiye Dahil Oluyor
Geçmişe sıkı bir yolculuk yapmaya hazır olun, Crash Bandicoot'un en sevdiğiniz keseli hayvancıkları geri dönüyor! Coco, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy İle Partiye Dahil Oluyor

Geçmişe sıkı bir yolculuk yapmaya hazır olun, Crash Bandicoot’un en sevdiğiniz keseli hayvancıkları geri dönüyor! Activision Blizzard, Inc.’in (NASDAQ: ATVI) sahibi olduğu Activision Publishing, Inc. Crash’in zeki ve neşeli küçük kız kardeşi Coco’nun ilk kez Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’de oynanabilir olacağını duyurdu. Oyuncular Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ile seriyi başlatan ilk üç oyun olan Crash Bandicoot,Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot 3: Warped‘da Crash veya Coco rolünde göz alıcı görseller eşliğinde nostaljik bir yolculuğa çıkabilecekler. E3 katılımcıları bu ünlü ikiliyi Güney Salonu lobisindeki N. Sane Crash Experience’ı ziyaret ederek Activision’ın kurmuş olduğu demo istasyonlarında bizzat deneyebilecek ve eski ve yeni Crash Bandicoot hayranlarını davet eden bu standda günlük hediyeler de kazanabilecekler.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’nin yenilenmiş halinde Coco, Time Twister’ı hackleyerek zamanda geriye doğru bir yolculuk yapıyor ve Crash’e önceki maceralarında yardım ediyor. Oyuncular üç oyunda da tamamen oynanabilir bir karakter olacak olan Coco ile Crash arasında istedikleri zaman geçiş yapabilecekler. Her iki karakter de N. Sane’e has yeni özel hareketlere de sahipler!  Crash düşmanlarını vücuduyla ezebilirken, Coco da düşmanlarını bacaklarını kullanarak saf dışı bırakabilecek. Serinin hayranları bu yeni hareket ve animasyonlara, özellikle de boş dururken Crash ile dans etme gibi hareketlere bayılacaklar.

Oyuncular 90’lardaki çok sevdikleri video oyun ikonlarını bu tamamen yenilenmiş oyun koleksiyonuna görmeye bayılacaklar . Vicarious Visions tarafından geliştirilen Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PlayStation 4’ün özelliklerinden faydalanıyor ve yeni aydınlatmalar, animasyonlar, dokular, modeller ve yenilenen sinematikleri “N. Hanced Fur-K” ve PS4 Pro HD kalitesinde sunuyor. 

Tam analog kol desteği, birleşik kayıt sistemi ve kontrol noktası sistemi sayesinde yeni oyuncular da bu klasik maceraları rahatça oynayabilecekler. Geliştirilmiş bonus bölümler ve zamana karşı yarışlar ise bu epik üçlemeyi en sıkı Core hayranları için bile zorlaştıracak. Oyuncular çevrimiçi liderlik sıralamaları sayesinde arkadaşlarına ve dünyadaki diğer oyunculara karşı ne durumda olduklarını da görebilecekler.

Activision ve Vicarious Visions, Crash’in mirasını üçleme boyunca çeşitli yollarla onurlandırıyor: içinde bolca didgeridoo, ksilofon ve bas bulunan ve tamamen yenilenmiş oyun müzikleri, aralarında Jess Harnell, Lex Lang ve Debi Derryberry gibi isimlerin de bulunduğu orijinal Crash Bandicoot oyunlarını seslendiren tanıdık sanatçılarından yeni diyaloglar bunlardan yalnızca birkaçı.

Crash Bandicoot Eski Maceraları İle Geri Dönüyor


Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.