CoD MW 2 İçin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı CoD MW 2 İçin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı
İlk duyurusu sırasında çıkış tarihi verilen Call of Duty Modern Warfare 2 duyuru videosu çıktı. Activision içerik bakımından oldukça kısıtlı sayılabilecek videoda sevilen karakterleri... CoD MW 2 İçin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

İlk duyurusu sırasında çıkış tarihi verilen Call of Duty Modern Warfare 2 duyuru videosu çıktı.

Activision içerik bakımından oldukça kısıtlı sayılabilecek videoda sevilen karakterleri tekrar göstererek bunu bir parça telafi ediyor. Önemli bir başka detay ise oyuna steam üzerinden erişilebileceği bilgisinin bulunması. Activision Blizzard Black Ops 4’ten beri satış platformu olarak Steam yerine kendi platformunu kullanıyordu.

Resmi kaynaklara göre CoD MW 2 ile Task Force 141 takımına geri dönüyoruz. Onların gözünden Avrupa, Asya ve Amerika’da görevlerle aksiyona atılacağız. Görevler gizlilik, sahil ablukaları, su altı çatışmaları ve hava saldırıları gibi geniş palette yer alacak. Ayrıca tek kişilik modun yanı sıra başka modlar da mevcut. Kooperatif “özel kuvvetler görevleri” ve CoD oyunlarının vazgeçilmezi çok oyunculu kapışma modları da bulunacak. Activision yetkililerinin söylediklerine göre bu modda “muazzam büyüklükte içerik” oyunun çıkışından sonra eklenmeye devam edecek.

Cod mw 2

cod mw 2

Activision’un battle royale tarzındaki atılımı “Warzone” ise CoD MW 2 çıkışıyla seriye gelen yenilikleri 2.0 versiyonunda yansıtacak. Bu şekilde Activision Warzone’un yakın gelecekte terkedilmeyeceğini de tescillemiş oldu. Activisionun takındığı yenilikçi yaklaşım bununla sınırlı değil. Microsoft tarafından satın alınmasının ardından açıklandığı üzere Call of Duty serisi her sene yeni oyun çıkartmayı bırakıyor. Bu sayede geliştiriciler zamana karşı yarışlarında oyun kalitesinde feragat etmek zorunda kalmayacak.

Call of Duty 28 Ekimde çıkacak Modern Warfare 2 ile yıllık seri olmayı da bırakacak.