Colorful 4 Slotluk iGame GTX 1080 KUDAN Grafik Kartını Çıkardı Colorful 4 Slotluk iGame GTX 1080 KUDAN Grafik Kartını Çıkardı
Colorful, geçtiğimiz haftasonu düzenlediği Colorful Games Union 2016 etkinliğinde 4 slotluk dizayna sahip iGame GTX 1080 KUDAN'ı tanıttı. Colorful 4 Slotluk iGame GTX 1080 KUDAN Grafik Kartını Çıkardı

Colorful, geçtiğimiz hafta sonu Colorful Games Union 2016 etkinliğini düzenledi. Çin’de düzenlenen etkinlikte katılımcılar League of Legends ve Overwatch turnuvalarının yanı sıra, Colorful’un yeni donanımları ile ilgili bilgi sahibi de oldu. Duyurulan iGame grafik kartları, anakartlar ve SSD’lerin arasında göze çarpan bir isim var.

fragtist-colorful

Üretilen en hızlı grafik kartı olan 4 slotluk dizaynlı iGame GTX 1080 KUDAN fuar alanının yıldızı oldu. Kart 1936MHz hızı ile piyasadaki diğer kartlardan daha üstün bir hıza sahip. 4 slotluk kalınlığının bir sebebi ise kartta su soğutma desteği bulunması. Kartın diğer yüzünde ise üç fanlı soğutma sistemi, çıkarılıp çıkarılmayacağı bilinmeyen pleksi arka plaka / su bloğu bulunuyor. Standart olarak hibrid üretilen kartın, pleksi arka plakasının çıkarabilir olması halinde mevcut su soğutma sisteminize uyumlu bir bileşen haline geliyor.

fragtist-colorful-3

iGame GTX 1080 KUDAN’in oluşturulurken alınan referans ise iGame GTX 980 Ti KUDAN grafik kartlarından anlaşılabiliyor. Eski karttaki ‘sadece’ üç slot bulunması ve su soğutmanın ek bir döngü ile düzeneğe eklenmesi bu kartta standart olmuş durumda. Bunun yanında 1080 KUDAN’ın OC butonu ile BIOS’lar arasında geçiş yapmak mümkün, bu değişimler ile de soğutma metodunu değiştirmek veya hız aşırtmada kolay bir geçiş sağlamak mümkün.

Kartın henüz satış noktası ve fiyat bilgisi bulunmuyor.

Japonya’da Sınırlı Sayıda Final Fantasy XV Walkman’i Üretildi