Cooler Master MasterBox MB530P Modelini Sundu! Cooler Master MasterBox MB530P Modelini Sundu!
Cooler Master MasterBox MB530 modelini duyuruyor. ARGB ışıklandırmayı göstermeniz için ise 3 adet temperli cam panel ile geliyor! Cooler Master MasterBox MB530P Modelini Sundu!

Cooler Master MasterBox MB530 modelini duyuruyor. Kutu içeriğinde bulunan ARGB ışıklandırmayı göstermeniz için ise 3 adet temperli cam panel ile geliyor.

MB serisini oluşturan toplam 4 model var; MasterBox MB510L (karbon), MB511 (mesh), MB520 (DarkMirror) ve yeni çıkan MB530P (temperli cam). MB serisi farklı stiller için farklı seçenekler sunuyor.

MB530P, en yüksek özelliklere sahip. Modelin 3 farklı panelinde temperli cam kullanılıyor. Sol yan panel, sistem konfigurasyonunu gösterirken sağ yan panel ise anakartın arkasında bulunan panel ve kablo yönetimini göstermek için kullanılabilir. Anakartın arkasında ki yan panelde , güç kaynağının açık tarafını gizlemek için panelin alt yarısında bir petek deseni bulunuyor.

Diğer özellikleri ise şu şekilde;

  • 3 Temperli Cam Panel – Ön ve yan panel, ön fanların ve sistem konfigürasyonunun net bir görünümünü
    sunuyor; anakartın arkasındaki panel ise PSU’nun açık tarafını gizlemek için desenli temperli camdan.
  • Adreslenebilir RGB Fanlar – Ön panelin arkasındaki üç adet önceden takılmış 120mm adreslenebilir RGB fanı bulunuyor.
  • ARGB Aydınlatma – ARGB kablosunu I/O panelinden gelen 2 ila 3 ARGB ayırıcıya bağlayarak güç düğmesi ve fanlar üzerindeki adreslenebilir RGB aydınlatmasını senkronize edilebiliyor. Kapsamlı bir aydınlatma sistemi için ise ASUS, Gigabyte, MSI ve ASRock anakartlar ile uyumlu.
  • 6 Fan ve Sıvı Soğutma Desteği – Altı adet 120mm fan ve ön, üst ve arka su soğutma desteği, performanstan ödün vermenize gerek kalmamasını sağlıyor.
  • Kablo Kapağı ve Yönlendirme Alanı – Bir PSU kılıfı, kablo kapağı ve anakartın arkasındaki 18 ~ 25 mm
    genişliğinde alan, sistem yapılandırmalarını temiz tutmaya yönelik seçenekler sunuyor.

 

F1 2018’in Sistem Gereksinimleri Belli OlduSonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.