Cooler Master, MasterCase Pro 6’yı Tanıtıyor Cooler Master, MasterCase Pro 6’yı Tanıtıyor
Cooler Master, modüler kasa serisinin yeni modelini duyuruyor. MasterCase Pro 6, ödüllü Pro 5 kasanın dikkatle tasarlanmış olarak karşımızda. Cooler Master, MasterCase Pro 6’yı Tanıtıyor

Cooler Master, modüler kasa serisinin yeni modelini duyuruyor. Pro 6, ödüllü Pro 5 kasanın dikkatle tasarlanmış kuzeni olarak düşünülebilir ve birden fazla dış ile iç düzen sağlayan aynı FreeForm Modüler Sistemi ile birlikte geliyor.

Düzgün, Dikişsiz Gövde Tasarımı

MasterCase Pro 6’yı MasterCase serisinin geri kalanından ayıran özellik, onun gömülü görünümündedir. Üst, ön ve arka paneller, koyu metalik gri renkte pürüzsüz panellerle sorunsuz bir şekilde birleştirildi. Cephe, alt kısımdan çıkan yumuşak bir LED ışıma ile işaretlenmiştir. I/O paneli bile üst panele karışan bir kapak tarafından gizlenir.

Cooler Master, gömme tasarımlı kasaların tipik olan subpar hava akışından endişe edenler için ilginç bir “pop” eklemiştir. Havalandırma sağlayan kasanın dört köşesindeki ince deliklerin dışında üst ve ön panellerde paneller ve çerçeve arasındaki boşluğu kaplayan küçük delikleri oluşturan iki katmanlı bir manyetik panelleme sistemiyle açılabilir. Çok yönlü sıvı soğutma, üstteki 297 mm radyatör alanına izin veren bir su soğutma braketi ile üste veya alttaki HDD kafesini değiştirerek öne kurulabilir.

FreeForm Modular System – Tam Modular Bir Kasaya Doğru

Kasa, kolayca çıkarılabilir parçalar ile uygun yerleşim düzeni sunar. SSD’ler için dört montaj konumu olan iki cep vardır ve temiz yönetim için güç kaynağını ve kabloları izole eden bir iç bölme paneli bulunur. Sürücü kafes ayarlaması için benzersiz klips ve tıklama paneli, FreeForm  teknolojimizden gelir.

Kasanızın içinde ne istediğiniz hakkında bir çok fikriniz varsa, FreeForm  Modüler Sistemi çok sayıda seçenek sunmaktadır. FreeForm konsepti, Cooler Master’ın tamamen modüler bir kasa tasarımı arayışından geliyor. Bununla birlikte, sürücü kafesleri kolayca taşıyabilir veya çıkarabilir, SSD’leri dört farklı konumda monte edebilir, büyük sıvı soğutma radyatörleri ile ekran kartları takabilir ve kablolarınız  temiz ve gizli kalabilir.

Cooler Master’ın Kaby Lake ve Ryzen ile Uyumlu CPU Soğutucuları ve Güç KaynaklarıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.