Kategoriler

Cooler Master Yeni MasterBox TD500L Kasasını Tanıttı

MasterBox TD500L

Cooler Master, yeni MasterBox TD500L kasasını bugün duyurdu! Kasa, ön ve yan panellerde kullanılan üç boyutlu tasarımları ile dikkat çekiyor.

Cooler Master, yeni MasterBox TD500L kasasını bugün duyurdu!

MasterBox TD500L, ön ve yan panellerde kullanılan üç boyutlu tasarımları ile dikkat çekiyor. Ön ve yan paneldeki tasarım, kasaya dinamik bir görünüm katarak farklı izleme açısına bağlı farklı görünümler sunuyor. Havalandırmanın ön panel üzerine yerleştirilmesi, üst panelin soğutma desteğini kullanarak estetiği ve verimliliği dengeliyor.

  • Elmas Kesim Tasarımı: Ön ve yan panelin üç boyutlu elmas kesim tasarımı ile öne çıkmasını sağlıyor.
  • Kenardan Kenara Şeffaf Yan Panel: Benzersiz kenardan kenara akrilik yan panel ile bilgisayarınızı gösterin. Farklı görüş açıları ile özel ışık efektlerinin tadını çıkarın.
  • Kablo Yönetimi: PSU kapağı ve anakart tablasının arkasında ki 19mm genişliğinde ki boşluk ile bilgisayarınıza güzel ve temiz kablo yönetimi sağlar.
  • Soğutma Performansı: Toplamda 6 adet 120mm fan ve ön, üst ve arka panel radyatör yerleşimi desteği ile performanstan ödün vermeyeceğinizden emin olun.
  • Ekran Kartı Desteği: 407mm’ye kadar uzunluk desteği ile en son sürüm ekran kartlarını bile rahatlıkla kullanın.

Tamamen siyah kaplanmış iç kısım, içinde barındırılan bileşenlerin konfigürasyonunu göstermek için bir tuval görevi görür. MasterBox TD500L, ön panelde 360mm, üst panelde 280mm radyatörlere sahip.

-Basın bülteni.
Cooler Master Yeni MasterBox Q300 Serisini Tanıttı
Görüntülenmeler:
10
İlgili etiketler:
· · ·
İlgili Kategoriler
Diğer · Donanım · Haber · Kasa · Masaüstü · PC