Cooler Master Yeni Mousepad, Bilek Desteği ve Klavye Bakım Seti Ürünlerini Tanıttı Cooler Master Yeni Mousepad, Bilek Desteği ve Klavye Bakım Seti Ürünlerini Tanıttı
Cooler Master bugün, su geçirmez mousepad, bilek desteği ve klavye bakım seti dahil olmak üzere yeni aksesuarlarını duyuruyor. Cooler Master Yeni Mousepad, Bilek Desteği ve Klavye Bakım Seti Ürünlerini Tanıttı

Cooler Master bugün su geçirmez mousepad, bilek desteği ve klavye bakım seti dahil olmak üzere yeni aksesuarlarını duyuruyor.

Yeni mousepad’ler ve bilek destekleri küçükten büyüğe değişen farklı boyutlarda ve Cooler Master’ın ikonik mor altıgen logosu ile sunuluyor. Mousepad’ler; MP510 (S, M, L, XL) ve bilek destekleri; WR530 (S, L, XL), oyun deneyiminin en üst düzeyini arayan oyuncular için mükemmel olan profesyonel oyun araçlarıdır.

Firmadan Çevre Birimleri Genel Müdürü Bryant Nguyen şunları söylüyor: “Oyun deneyimini geliştirmek için oyunculara en iyi araçları sunmanın yeni yollarını arıyoruz, bu yüzden kumaş mousepad’leri ve bilek dinlemelerini bir adım ileriye götürdük. Onları su geçirmez hale getirmek mantıklı yol gibi görünüyordu. Dökülmeler ve ter artık bir endişe değildir. Ayrıca, Cooler Master Hexagon logosu biraz renklendirmek için karanlıkta parlıyor.” 

Oyuncular için üretilen MP510, kauçuk taban ve su geçirmez kumaşa sahip. Mousepad’in üzerinde bulunan mor Cooler Master logosu, gece karanlığında parlayabilir. Kauçuk taban ve su geçirmez kumaş sayesinde kolayca temizlenebilir. Ayrıca içecek dökülmelerinde de korkmanıza gerek kalmaz. Mousepad, aşınmaya dayanıklı yüzeyi ile uzun süreli kullanıma uygun. MP510, 250 x 210 x 3 mm’de küçük, 320 x 270 x 3mm’de orta, 450 x 350 x 3mm’de büyük ve 900 x 400 x 3mm’de ekstra büyük. Ekstra büyük boy model, piyasadaki hemen hemen her klavyeyi barındırabilecek yüzeye sahip.

Bileklerinizi, Cooler Master’ın MasterKeys serileri için özel olarak tasarlanmış, ancak çoğu klavyeye uyumlu, evrensel bir ürün olan WR530 ile dinlendirin. WR530, anti-koku ve suya dayanıklı kaplamaya sahip, düşük sürtünmeli bir kumaştan üretildi. Akıllı kabarma desenli ve kauçuk tabanı ise kaymayı önler. WR530, 359 x 95 x 18 mm’de küçük, 439 x 95 x 18 mm’de ve 550 x 95 x 18 mm’de ekstra genişlikte mevcut.

Son olarak mekanik klavye bakım seti ile aksesuarlarınızdaki tozu ve kiri kolayca temizleyebilirken, paket içerisinde bulunan O-Halkalar sayesinde mekanik klavyelerin çıkarttığı seslerden kurtulabilirsiniz.

Cooler Master’ın yeni MP510 mousepad, WR530 bilek desteği ve klavye bakım seti ürünlerinin çok yakında ülkemizde satışa sunulması bekleniyor.

-Basın bülteni.
Cooler Master Yeni Oyuncu Faresi CM310’u Tanıttı