[sam id=2]
Cooler Master’den Yeni MM720 Oyuncu Faresi Cooler Master’den Yeni MM720 Oyuncu Faresi
(Haber Bülteni) Cooler Master yeni oyuncu faresi MM720’yi duyurdu. Markanın daha önce popüler olan Xornet ve Spawn farelerinin ikonik şeklini alan MM720, MM711 modelinde... Cooler Master’den Yeni MM720 Oyuncu Faresi

(Haber Bülteni)

Cooler Master yeni oyuncu faresi MM720’yi duyurdu. Markanın daha önce popüler olan Xornet ve Spawn farelerinin ikonik şeklini alan MM720, MM711 modelinde kullanılan hafifletilmiş bal peteği tasarımına sahip. Bunlara ek olarak hafif ultraweave kablo ve PFTE yapısına sahip ayaklar sayesinde sürtünme azalıyor. Sadece 49 gr ağırlığında olan fare, ergonomik yapısı ile üst seviye performans vadediyor.

MM720, 16000DPI optik oyun sensörü olan Pixart PMW3389 ile donatılmış. Fare, daha fazla koruma sağlamak adına toza ve suya dayanıklı malzeme ile kaplanmış ve IP58 ile sertifikalanmış. Ayrıca, üretilen ilk 30.000 adet MM720 kutu içeriği, kaydırmaz kauçuk bantları da içeriyor. Bu kaydırmaz bantlar kavrama performansını arttırarak, farenin elinizden kaymasını engelliyor. Kaydırmaz bantlar ileri bir tarihte ayrı olarak da satışa sunulacak.

Özellikle pençe tutuşunu seven oyuncular için bir favori olan Xornet ve Spawn farelerinin tasarımına, yükseltilmiş donanım, hafif yapı ve ultraweave kablo ile yeni bir soluk getiren MM720 oyuncuların yeni favorisi olmayı hedefliyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.