Corsair de Xbox One İçin Fare ve Klavye Üretecek Corsair de Xbox One İçin Fare ve Klavye Üretecek
Razer'dan sonra Corsair'in de Xbox One için fare ve klavye üreteceği açıklandı. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Corsair de Xbox One İçin Fare ve Klavye Üretecek

Xbox One’a fare ve klavye desteği X018 etkinliğinde resmi olarak duyurulmuştu. Duyuruda Razer’ın Microsoft ile işbirliği gerçekleştirerek konsola çevre ekipmanı geliştireceği de söylenmişti. Razer’dan sonra Corsair’in de Xbox One için fare ve klavye üreteceği açıklandı.

Microsoft, özellikle çok oyunculu oyuncuların Xbox One konsolunda oynarken oyunculara daha ‘adil’ ve eğlenceli bir deneyim yaşatmasını amaçlıyor bu hamleyle.

14 Kasım’dan itibaren gelecek olan destek başlangıçta seçili oyunlarda Xbox Insider abonelerini kapsayacak. İlk oyunlar ise Fortnite ve Warframe olacak. Ardından yine Kasım ayı içerisinde Bomber Crew, Deep Rock Galactic, Strange Brigade, Warhammer: Vermintide 2, War Thunder ve X-Morph Defense oyunları da konsolda klavye-fare ile oynanabilecek. Children of Morta, DayZ, Minion Master, Moonlighter, Vigor, Warface ve Wargroove oyunları için ise ‘yakında’ fare ve klavyeyle oynanabilecek denildi.

Uzun Zamandır Beklenen Razer Panthera Evo Piyasaya Sürüldü