CORSAIR, CORSAIR SABRE RGB PRO ve SABRE PRO Şampiyon Serisi Oyuncu Farelerini Tanıttı CORSAIR, CORSAIR SABRE RGB PRO ve SABRE PRO Şampiyon Serisi Oyuncu Farelerini Tanıttı
(Haber Bülteni)  CORSAIR, Şampiyon Serisi sınıfına ait ve E-spor profesyonel oyuncuları tarafından da test edilen iki yeni oyuncu faresini duyurdu. AXON hyper-processing teknolojisini 8.000... CORSAIR, CORSAIR SABRE RGB PRO ve SABRE PRO Şampiyon Serisi Oyuncu Farelerini Tanıttı

(Haber Bülteni) 

CORSAIR, Şampiyon Serisi sınıfına ait ve E-spor profesyonel oyuncuları tarafından da test edilen iki yeni oyuncu faresini duyurdu.

AXON hyper-processing teknolojisini 8.000 Hz hyper-polling ile kullanan ilk CORSAIR fareler olan SABER RGB PRO ve SABER PRO, üstün çeviklik ve kontrol için konforlu ergonomik şekle ve ultra hafif ağırlığa sahip. Şampiyon Serisi sınıfından olan fareker, tıklamalarınızı ve 8.000 Hz hyper-polling ile 8 kata kadar daha hızlı iletiyor. Böylece, oyun sırasında her eylem mümkün olduğunca daha hızlı teslim edilebiliyor. CORSAIR QUICKSTRIKE düğmeleri, her sol ve sağ tıklamayı parmaklarınızın anında hissetmenizi sağlar.

 

 

 

 

 

 

CORSAIR SABER RGB PRO ve SABER PRO oyuncu fareleri, Team Secret, Vitality ve Envy gibi takımların önde gelen E-spor profesyonel oyuncularının geri bildirimleriyle tasarlanmış. Sırasıyla,74g ve 69g ağırlığındaki SABER RGB PRO ve SABER PRO, esnek bir paracord kabloya sahip.Hem parmaklar hem de avuç içi tutuşları için ideal bir ergonomik şekil ile tasarlanan fareler, hafif bir kullanım performansı vadediyor. SABER RGB PRO, iCUE ile özelleştirilebilen iki-bölgeli dinamik bir RGB arka aydınlatmaya sahip. SABER PRO ise, LED’siz 5 g daha hafif bir ağırlıkta. Farelerin sahip olduğu yerel 18.000 DPI optik sensör, yüksek doğrulukta izleme sağlıyor. Bunun için, yazılımdan bağımsız olarak ayarlanabilen beş entegre DPI ön ayarı arasında geçiş yapmayı sağlayan özel bir DPI düğmesi mevcut. CORSAIR SABER PRO Şampiyon Serisi oyun fareleri, en iyi E-spor profesyonellerinin en iyi performanslarını sergilemeleri için özel olarak tasarlanmış form ve işlevleri ile geliyor.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.