CORSAIR Satışa Sunduğu 10000’den Fazla Güç Kaynağını RM 1000i Special Edition ile Kutladı CORSAIR Satışa Sunduğu 10000’den Fazla Güç Kaynağını RM 1000i Special Edition ile Kutladı
Firma kutlama kapsamında yeni RM 1000i Special Edition PC güç kaynaklarını da piyasaya sürdü. Detayları haberimizde okuyabilirsiniz. CORSAIR Satışa Sunduğu 10000’den Fazla Güç Kaynağını RM 1000i Special Edition ile Kutladı

CORSAIR firması güç kaynağı üretimindeki onuncu yılını ve kullanıcılarla buluşturduğu 10000’den fazla PC güç kaynağını kutluyor. Firma kutlama kapsamında yeni RM 1000i Special Edition PC güç kaynaklarını da piyasaya sürdü.

fragtist-rm-1000i-special-edition

 

Önceki model RM 1000i’nin siyah dış kasası aksine, beyaz parlak bir dış kasaya sahip olan RM 100i Special Edition, önceki modelin tüm özelliklerini de içinde bulunduruyor. Tamamen modüler olarak tasarlanmış bu güç kaynağı aynı zamanda 80 PLUS® Gold verim sertifikasına da sahip bir model olma özelliğini taşıyor. Modelin tamamında Japon yapımı kapasitörlerin kullanılması ise güç kaynağının uzun ömürlü ve kaliteli kılmayı hedefliyor.

fragtist-rm-1000i-special-edition-2

Bu yeni güç kaynağıyla beraber CORSAIR, Rmi, Rmx ve SF serisi güç kaynakları için tasarlanmış güç kablolarını da piyasaya sürdü. Kasanızın genel tasarımına uyumlu olması amacıyla siyah, kırmızı, mavi, beyaz gibi farklı renk opsiyonlarıyla satışa sunulacak kablolarda, çift renk seçenekleri da mevcut olacak. Kolay kablolama amacıyla esnek bir tasarıma sahip kabloların 24-pin ATX, 8-pin EPS ve PCIe uçlarına entegre edilmiş kapasitörler PC’nizin elektiriksel olarak optimum performansa sahip olması için tasarlanmış.

fragtist-rm-1000i-special-edition-1

Yeni RM 1000i Special Edition güç kaynakları resmi CORSAIR internet sitesinde sınırlı sayıda 200 dolarlık bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Yeni güç kabloları ise Aralık ayının ilk haftalarında yetkili CORSAIR distribütörleri ve firmanın internet sitesinde satışa sunulacak.

CORSAIR RM 1000i Special Edition internet sitesi
CORSAIR güç kabloları internet sitesi

SteelSeries Rival 500 Oyuncu Faresi İncelemesiİhsan Uygur

Bİlgisayar oyunlarından, FRP' ye envayi çeşit geek işin kıyısında, köşesinde, ortasında bulunan adam.