[sam id=2]
CORSAIR, Yeni M65 RGB ULTRA Oyun Farelerini Piyasaya Sürüyor CORSAIR, Yeni M65 RGB ULTRA Oyun Farelerini Piyasaya Sürüyor
Oyuncular ve içerik oluşturucular için yüksek performanslı donanımda dünya lideri olan CORSAIR, bugün dünyaca ünlü M65 yüksek performanslı oyun fareleri serisindeki en yeni ürünleri... CORSAIR, Yeni M65 RGB ULTRA Oyun Farelerini Piyasaya Sürüyor

Oyuncular ve içerik oluşturucular için yüksek performanslı donanımda dünya lideri olan CORSAIR, bugün dünyaca ünlü M65 yüksek performanslı oyun fareleri serisindeki en yeni ürünleri duyurdu. M65 RGB ULTRA ve ilk kez M65 RGB ULTRA WIRELESS. M65’in on yılı aşkın süredir oyuncuların güvenini kazandığı ikonik şekil ve alüminyum yapıyı bir araya getiren bu yeni fareler, en yüksek rekabet seviyesine hazır olmanızı sağlamak için en yeni performans oyun teknolojisini ekliyor.

Tanıdık çerçeveleri içinde, M65 RGB ULTRA ve M65 RGB ULTRA WIRELESS, bugüne kadar bir CORSAIR farede en ileri teknolojiyi bir araya getiriyor. 26.000 DPI CORSAIR MARKSMAN optik sensör, tek DPI adımlarında özelleştirilebilen inanılmaz bir hassasiyet sunar. Bu, sol ve sağ tıklamalar arasında sıfır boşluk için yay yüklü CORSAIR QUICKSTRIKE birincil düğmeleri ve anında tepki veren oyun için optik OMRON anahtarları ile tamamlanır. Bu tıklamalar daha sonra M65 RGB ULTRA’da CORSAIR AXON 8.000Hz hiper-işlemci veya M65 RGB ULTRA WIRELESS 2.000Hz SLIPSTREAM WIRELESS ile PC’nize iletilir. Sonuç, ister kablolu ister kablosuz sürümü tercih edin, eylemlerinizi inanılmaz derecede hızlı kaydeden ve ileten bir faredir.

Yoğun talep üzerine, M65 şimdi ilk kez kablosuz bir modelle geliyor. 1 ms’nin altında SLIPSTREAM WIRELESS veya Bluetooth® ile bağlanan M65 RGB ULTRA WIRELESS, günlerce sınırsız oyun için 60 ft’ye kadar menzil ve 120 saate kadar şarj edilebilir pil ömrü sunar.

Deathloop incelemesi. Öldükçe ölesin geliyor 🙂Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.