[sam id=2]
CORSAIR’den Yeni KATAR PRO XT Oyuncu Faresi CORSAIR’den Yeni KATAR PRO XT Oyuncu Faresi
(Haber Bülteni) CORSAIR, yeni ultra-hafif oyuncu faresi, KATAR PRO XT’yi tanıttı. 73 gr ağırlığındaki fare paraşüt kordonu ile kolayca sürüklenebiliyor. KATAR PRO XT oldukça... CORSAIR’den Yeni KATAR PRO XT Oyuncu Faresi

(Haber Bülteni)

CORSAIR, yeni ultra-hafif oyuncu faresi, KATAR PRO XT’yi tanıttı.

73 gr ağırlığındaki fare paraşüt kordonu ile kolayca sürüklenebiliyor. KATAR PRO XT oldukça çevik ve özellikle FPS ve MOBA oyuncuları için biçilmiş kaftan. CORSAIR, bu yeni oyuncu faresinde, her bir tıklamayı hızla algılayan yeni QUICKSTRIKE düğmelerini de ilk defa görücüye çıkarıyor.

 

 

KATAR PRO XT fare ile birlikte ışıklı bir oyuncu fare padi de piyasay sunuldu. iCUE MM700 RGB Kumaş Oyuncu Fare Padi, RGB ışıklandırmaya sahip ve tam da farenizin büyüklüğüne uygun olacak şekilde 930mm x 400mm ölçülerinde. MM700 RGB, CORSAIR’in RGB ışıklandırmaya, üç adreslenebilir bölgeye ve  360°’lik özelleştirilebilir ışıklara sahip  ilk genişletilmiş fare padi. Farenizi tercihlerinize göre ayarlamak ve diğer aygıtlarla senkronize etmek için iCUE yazılımı kullanabilirsiniz. MM700’de bulunan 2 adet entegre USB girişi ile fare ya da kulaklığınızı bağlayabilirsiniz.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.