[sam id=2]
Cyberpunk 2077 İçin Yeni Duyurular Yolda Cyberpunk 2077 İçin Yeni Duyurular Yolda
Yakında Cyberpunk 2077 hakkında çok daha fazla bilgi edineceğiz. CD Projekt Red, 11 Haziran’da gerçekleşecek olan Night City Wire etkinliğini duyurdu. Twitter hesabında duyurulan... Cyberpunk 2077 İçin Yeni Duyurular Yolda

Yakında Cyberpunk 2077 hakkında çok daha fazla bilgi edineceğiz. CD Projekt Red, 11 Haziran’da gerçekleşecek olan Night City Wire etkinliğini duyurdu. Twitter hesabında duyurulan bu haber ve bir yayına olacağını gösteriyor. En azından TV emojisinden  bu anlam çıkartılabilir. Etkinlik, şu anda iptal edilen E3 tarihlerine denk geliyor ve sektördeki yayıncılardan gelen daha geniş bir yaz haberleri açıklamasının bir parçası olacak.

Cyberpunk 2077 ile ilgili önemli bir haber duyurulmasından bu yana biraz zaman geçti. Geçen yılın sonlarında Oyun Ödülleri’nde sinematik bir fragman gösterilmişti. Ayrıca oynanışa dair geniş bir bakış sahibi olmuştuk. En son yapılan duyurulardan biri, ne yazık ki Cyberpunk 2077 çıkış tarihinin 17 Eylül’e ertelenmesi olmuştu. Ancak fazladan zaman sonunda daha iyi bir oyun anlamına gelmesini umuyoruz.

CD Projekt Red, Summer Game Fest’e katılan stüdyolardan biri, bu nedenle Geoff Keighley tarafından üretilen bazı içeriklerin açıklama dahilinde olması bekleniyor. Mayıs-Ağustos aylarında yapılacak olan Summer Games etkinliğinde  2K Games, Activision, Bandai Namco, Bethesda, Blizzard, Bungie, CD Projekt Red, Dijital Extremes, Electronic Arts, Microsoft. Take-Two’dan Private Divison, Riot Games, Sony, Steam. Square Enix ve Warner Bros. gibi yayıncılardan gelecek olan son haberler bulunacak.

Summer Game Fest’in bir parçası olarak Steam, Xbox ve diğer platform sahipleri, seçili oyun içeriğini sınırlı süreli olarak oynanabilecek. Ayrıca deneme sürümlerine erişim sahibi olacaklar. Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.