Days Gone 18 Mayıs’ta PC’ye Geliyor Days Gone 18 Mayıs’ta PC’ye Geliyor
(Haber Bülteni) Sony Interactive Entertainment, acımasız bir açık dünya oyunu olan Days Gone’ın, 18 Mayıs 2021 tarihinde Epic Games Store ve Steam platformlarına geleceğini... Days Gone 18 Mayıs’ta PC’ye Geliyor

(Haber Bülteni)

Sony Interactive Entertainment, acımasız bir açık dünya oyunu olan Days Gone’ın, 18 Mayıs 2021 tarihinde Epic Games Store ve Steam platformlarına geleceğini duyurdu.

Oyun, iyileştirilmiş grafikler, 21:9 ultra-geniş monitör desteği, klavye ve fare ile kontrol imkanı ve PlayStation 4’e yayınlanmasının ardından tüm çıkış sonrası yayınlanan içeriği ile birlikte PC oyuncuları için geliyor.

Days Gone, gizemli uluslararası bir hastalığın dünyanın büyük bir kısmını yok ettiği, öldürmediklerini ise milyonlarca akılsız ama ölümcül bir yaratığa dönüştürdüğü pandemiden 2 yıl sonrasında geçiyor. Pasifik Kuzeybatı’nın yüksek çöllerinde geçen bir açık dünya temalı aksiyon oyunu olan Days Gone’da amacınız, Freakers isimli yaratıkların kalabalık bir şekilde gezindiği bir dünyada hayatta kalmak.

Oyuncular, sivil kampların dışında vahşi hayatta kuralsızca yaşayan ödül avcısı ve bir serseri olan Deacon St. John olarak yeni dünyanın şiddetine karşı yüzleşecekler.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.