Kategoriler

DC Comics Karakterlerinden Haber Var!

The Lord of the Rings Online’ın geliştirici firması olan Turbine, yayınladığı videoyla DC Comics evrenini seven oyuncular için yeni bir oyun müjdeledi.

“Infinite Crisis” ismi verilen yeni “Free-to-play” oyun, DC kültürüne ait 52 evreni bir araya getirmeyi amaçlıyor. Bu da steampunk ile post-apocalyptic gibi farklı tarzlardaki evrenlerin bir araya gelmesi demek oluyor ki nasıl kotaracakları şimdiden merak konusu.

Oynanış anlamında çok fazla detay şimdilik yok, ancak çok çeşitli büyülerden (meteor yağmuruna kadar) çevreyle etkileşime kadar epey detaylı olacağı söylenenler arasında. Bununla beraber şimdilik açıklanan 12 karakter var oyun için. Bu karakterlerin tamamını da tanıyoruz zaten: Nightmare Batman, Doomsday, Flash, Gaslight Batman, Gaslight Catwoman, Gaslight Joker, Green Lantern, Poison Ivy, Shazam (Kaptan Marvel), The Joker, Wonder Woman ve Zatanna.

Her karakterin bir pasif, dört tane de aktif yeteneği olacak kullanılabilir anlamda.

Son olarak da oyunda yer alacak sınıfları söyleyip, sizi kısa olan videomuzu izlemeye davet edelim: Assassin (Suikastçi), Bruiser (Boksör, tank), Marksman (Keskin nişancı), Support (Destek) ve Enforcer.

Oyunun 2013 sonu piyasaya çıkarılması planlanıyor.

Görüntülenmeler:
9
İlgili Kategoriler
Haber