Deathgarden Önümüzdeki Hafta Steam’de Erken Erişime Açılıyor Deathgarden Önümüzdeki Hafta Steam’de Erken Erişime Açılıyor
Behaviour Interactive'in yeni oyunu Deathgarden önümüzdeki haftadan itibaren Steam üzerinden erken erişime açılıyor. Deathgarden Önümüzdeki Hafta Steam’de Erken Erişime Açılıyor

Dead by Daylight’tan tanıdığımız Behaviour Interactive’in yeni oyunu Deathgarden önümüzdeki haftadan itibaren Steam üzerinden erken erişime açılıyor.

Oyunculara sert bir hayatta kalma mücadelesi sunacak olan Deathgarden co-op olarak oynanan bir asimetrik shooter oyunu olarak tanıtılıyor. 1v5 olarak oynanabilecek olan oyun, Dead by Daylight’ın aksine biraz daha futuristik ögeler barındırıyor. Deathgarden’da bir oyuncu Hunter rolüne bürünürken diğerleri Runner olup ondan saklanmaya ve ekipmanlarına zarar verip onu yavaşlatmaya çalışıyorlar.

Oyun, 14 Ağustos’tan itibaren Steam üzerinden erken erişim sürecine başlıyor. Ayrıca geliştiricilerden yapılan duyuruya göre ilk bir hafta herkes tarafından ücretsiz olarak denenebilecek.

Açık Betadaki Dauntless’e The Coming Storm Genişlemesi Geldi