Deezer’da Sevdiğiniz Müziği PayPal İle Keşfedin Deezer’da Sevdiğiniz Müziği PayPal İle Keşfedin
Deezer Türkiye kullanıcıları, dünyada 157 milyon, Türkiye’de de 2 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet veren, uluslararası pazarda lider ödeme sistemi PayPal ile ödemelerini gerçekleştirebilecekler. İnternet... Deezer’da Sevdiğiniz Müziği PayPal İle Keşfedin

Deezer Türkiye kullanıcıları, dünyada 157 milyon, Türkiye’de de 2 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet veren, uluslararası pazarda lider ödeme sistemi PayPal ile ödemelerini gerçekleştirebilecekler.

İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar, kablosuz ev ve otomobil müzik sistemleri, Smart TV’ler ile Xbox 360’larda her an, her yerde müziğe erişim imkanı sunan Deezer’da “Deezer Premium+” üyeliğini artık PayPal ile satın almak mümkün.

15 Kasım’a kadar linki  ziyaret ederek özel PayPal teklifinden yararlanacak kullanıcılar; 0,99 TL karşılığında 2 aylık Deezer Premium+ üyeliğine sahip olabilecekler.

Kart bilgilerini satıcı ile paylaşmadan ödeme yapmanızı sağlayan PayPal ile hesap açarak, Deezer’da olduğu gibi, PayPal’ı destekleyen binlerce işyerinde sadece e-posta ve şifrenizi kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. 203 pazarda, Türk Lirası dahil 26 para biriminde hizmet veren PayPal’ı şu anda Türkiye’de 4000’ün üzerinde üye işyeri kullanıyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.