Deezer Kullanıcılarına Her Ayın ‘Enlerini’ Sunuyor Deezer Kullanıcılarına Her Ayın ‘Enlerini’ Sunuyor
(Haber Bülteni) Tüm dünyada 180’den fazla ülkede dinleyicisi bulunan Dezeer’ın  2020 yılında en çok dinlenen parçaların derlemesinden oluşturduğu kişiye özel çalma listeleri çok popüler... Deezer Kullanıcılarına Her Ayın ‘Enlerini’ Sunuyor

(Haber Bülteni)

Tüm dünyada 180’den fazla ülkede dinleyicisi bulunan Dezeer’ın  2020 yılında en çok dinlenen parçaların derlemesinden oluşturduğu kişiye özel çalma listeleri çok popüler oldu.

Artık en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarmak için yıl sonunu beklemenize gerek kalmadı. Deezer, her ay size bir önceki ay en çok dinlediğiniz şarkıların bir derlemesi olan “Çok dinlediklerim” çalma listesini getiriyor. “Ocak’ta en çok dinlediklerim” listesini Deezer uygulamasında “Senin için yapıldı” bölümünde bulabilirsiniz. Parçaları bir sonraki ay geldiğinde kaybetmemek için çalma listelerinize veya favorilerinize kaydetmeniz yeterli.

“Ocak’ta en çok dinlediklerim” listesi, ABD’deki ücretsiz kullanıcılar dışında dünya çapındaki tüm kullanıcıların erişimine açık.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.