Dell Alienware Bilgisayarları, Media Markt’larda Dell Alienware Bilgisayarları, Media Markt’larda
Dell, Alienware oyun bilgisayarlarını farklı versiyonları ile elektronik market zinciri Media Markt’ta satışa sunuyor. Dell Alienware Bilgisayarları, Media Markt’larda

Dell, Alienware oyun bilgisayarlarını farklı versiyonları ile elektronik market zinciri Media Markt’ta satışa sunuyor. 

Media Markt’ın internet sitesi üzerinden ya da Beylikdüzü ve Ümraniye mağazalarından satın alınabilecek Alienware 17 bilgisayarlar her seviyeden oyuncular için vites yükseltecek bir alternatif. Alienware 17 dizüstü bilgisayarlarda; maksimum CPU performansına çıkmak için sürekli olarak sıcaklık eşik değerlerini takip eden, patent başvurusu yapılmış Dynamic Overclocking, USB 3.0 ve Thunderbolt 3 teknolojisi desteği için USB Tip-C bağlantı yuvaları bulunuyor. Ayrıca oyunların ve uygulamaların hızlı yüklenmesini sağlamak adına 4GB/s sunan PCle SSD teknolojisi yer alıyor.

Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlar, Ultra HD 4K oyun deneyimi için 4K grafik kartı ve opsiyonel olarak 4K ekran özellikleri barından Alienware Grafik Yükseltici’ye bağlanabiliyor. Güncellenmiş portföyde sunulan benzersiz seçenekler arasında Alienware 17, daha kaliteli görseller ve daha düşük güç gereksinimi için en son IGZO teknolojisi ile isteğe bağlı bir Ultra 4K monitör sunuyor.

Dell Alienware V17 Video İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.