Dell Cast, Ekranlarınızı Bilgisayara Dönüştürüyor Dell Cast, Ekranlarınızı Bilgisayara Dönüştürüyor
Tabletler iş dünyasına ve müşterilere sıra dışı bir hareketlilik ve kablolardan bağımsız bir dünya sunarken, içeriği her zaman her yerde oluşturabilme veya kullanabilmenin getirdiği... Dell Cast, Ekranlarınızı Bilgisayara Dönüştürüyor

Tabletler iş dünyasına ve müşterilere sıra dışı bir hareketlilik ve kablolardan bağımsız bir dünya sunarken, içeriği her zaman her yerde oluşturabilme veya kullanabilmenin getirdiği olanaklar, neredeyse sınırsız.

7 ve 8 inç ekranlar daha çok hareket halinde kullanılabilirlik sunarken, bazen içeriği büyük ekranda görmek istiyor veya tam iş üretkenliği için geniş ekran, klavye ve fareye ihtiyaç duyuyoruz.

Dell Venue Android tabletleri için üretkenlik ve ekran yansıtma çözümü olan Dell Cast, bir HDMI adaptörü ve Dell Cast uygulamasından oluşuyor. Medya adaptörü pek çok monitör ve TV’nin USB girişine takılabilen küçük bir HDMI adaptörü. Önceden yüklenmiş yazılımda kolayca gezinip Dell Cast’i iki moddan birinde çalıştırabiliyor: “Eğlence modu veya üretkenlik modu.” Eğlence modu, tabletteki içeriği kolayca geniş ekrana yansıtabiliyor. Filmleri geniş ekranda seyredebilir, sunumları büyük monitöre taşırken içerik ve slaytlar tabletten kontrol edebilirsiniz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.