Dell Gaming ve Alienware Ürünleriyle İlk Kez Gaming İstanbul’da! Dell Gaming ve Alienware Ürünleriyle İlk Kez Gaming İstanbul’da!
Dell ve Alienware performanslı ve ekonomik makineler sunmaya devam ediyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Dell Gaming ve Alienware Ürünleriyle İlk Kez Gaming İstanbul’da!

Dell ve Alienware oyun deneyimini daha rekabetçi, kişiselleştirilmiş ve erişilebilir hale getirmek için performanslı ve ekonomik makineler sunmaya devam ediyor.

Dell, G Serisi ve Alienware oyun bilgisayarları ve aksesuarlarıyla ilk kez Gaming İstanbul’da yerini aldı.

Güçlü oyun bilgisayarları üreten Alienware ile ekonomik ama güçlü bir oyun bilgisayarı arayanların tercihi G serisi, A33 Hall A Standında tüketicilerle buluşuyor. Ayrıca indirimli özel fiyatlarla da satışa sunuluyor.

Hızla büyüyen oyun bilgisayarı piyasasında tüketicilerin beklentilerini karşılamak için çalıştıklarını dile getiren Dell EMC Türkiye Genel Müdürü Sinan Dumlu, şunları söylüyor: “Milyar dolar seviyesine ulaşan Türkiye’deki oyun ekosistemini destekliyoruz. Ayrıca oyunculara profesyonel düzey teknolojilerden, ulaşılabilir bilgisayarların bulunduğu geniş bir portföy sunuyoruz. Verdiğimiz destek kapsamında Türkiye’de Riot Games Espor Sahnesi’nde düzenlenen turnuvalarda Alienware bilgisayar ve monitörler kullanılıyor. Ayrıca G serisi ve Alienware bilgisayarlarımız çeşitli kanallardan doğrudan oyuncularla buluşuyor.”

Dell’in ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için Hepsiburada, Adeks, Ebrar ve Itopya adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Monster’ın GeForce RTX Dizüstü Modelleri Kullanıcılarla Buluştu