Diablo 2’nin Yaratıcısı David Brevik, Path of Exile Takımına Katıldı Diablo 2’nin Yaratıcısı David Brevik, Path of Exile Takımına Katıldı
Diablo 2'nin başındaki isim David Brevik, başarılı Action-RPG oyunu olan Path of Exile ekibine katıldı. Detaylar haberimizde. Diablo 2’nin Yaratıcısı David Brevik, Path of Exile Takımına Katıldı

Diablo 2 yaratıcı ekibinin başında bulunan David Brevik, geçen hafta attığı tweet ile “Bu türü doruklara taşıyan oyunun başında olmak çok güzel bir duygu” demişti. Diablo hayranları da Brevik’in Diablo serisine geri döneceğini düşünmüştü. Ancak Brevik’in üzerinde çalıştığı oyun Diablo serisi değil, son zamanların en çok ses getiren Action-RPG oyunlarından Path of Exile çıktı.

Brevik’in Path of Exile ekibine geçişi ile ilgili Çince bir basın açıklaması yayımlandı. Açıklamaya göre Brevik, Grinding Gear Games‘in oyunlarını Çin’e taşımak için Brevik ile anlaştığı. Şirketin patronu Chris Wilson, durumu şöyle açıklıyor; “David, Path of Exile’yi Çin’e taşımamız için bize danışmanlık yapıyor. Ancak önümüzdeki aylarda onun deneyimlerinden yararlanmayı umuyoruz.”

Bu haber her ne kadar Brevik’in Diablo serisine geri dönmesi kadar heyecan verici olmasa da hali hazırda başarılı bir Action-RPG’nin ekibinde görmek güzel bir haber. Ayrıca önümüzdeki hafta Diablo için alacağımız büyük açıklama için de umudumuzu kaybetmiş değiliz.

Doom İçin 4. Ücretsiz Güncelleme Çıktı