Digimon ve League of Legends Bir Araya Gelirse Digimon ve League of Legends Bir Araya Gelirse
Yılların yok edemediği ve yeni duyurulan animesiyle gündemdeki yerini koruyan Digimon, League of Legends ile bir araya gelince, ortaya başarılı bir video çıktı. v.qq... Digimon ve League of Legends Bir Araya Gelirse

Yılların yok edemediği ve yeni duyurulan animesiyle gündemdeki yerini koruyan Digimon, League of Legends ile bir araya gelince, ortaya başarılı bir video çıktı.

v.qq isimli bir internet sitesinde yerini alan video, Digimon ve League of Legends evrenini bir araya getiriyor. Özellikle başarılı şarkıları ve etkileyici bölümleriyle milyonları peşinden sürükleyen anime Digimon, bir MOBA türüyle aynı noktada buluşunca doğal olarak ilginç görüntüler ortaya çıkıyor.

Yayımlanan “Digimon Digital Monster x League of Legends opening” isimli video Digimon’un ilk açılış videosunun müziklerini ve görüntülerini barındırıyor. Ancak Digimon’larımız yerine League of Legends’ın tanınan şampiyonlarını izliyoruz.

İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.