Disintegration’ın çıkış videosu yayınlandı! Disintegration’ın çıkış videosu yayınlandı!
Disintegration çıkış videosu Disintegration’ın çıkış videosu yayınlandı!

Halo’nun yaratıcısı Marcus Lehto’nun stüdyosu V1 Interactive ve Private Division’ın yepyeni FPS’si Disintegration’ın çıkış videosu resmi olarak yayınlandı!

Çıkış videosunu buradan izleyebilirsiniz

Disintegration resmi olarak 16 Haziran’da PC, Xbox One ve PS4 için çıkışını yapacak.

Disintegration; aşırı iklim şartları, aşırı nüfus, gıda kıtlığı ve küresel bir pandeminin ortaya çıkması ile ulusların çöktüğü ve insanlığın yok olmanın eşiğine geldiği gelecekte geçen bir hikâyeye sahiptir. Bu önlenemez krize geçici bir çözüm olarak bilim adamları; insan beyninin çıkartıldığı ve cerrahi olarak robotik bir armatürün içine yerleştirilen “Entegrasyon” adından bir yöntem geliştirdi. Oyunda Romer adında Entegrasyon işleminden geçmiş bir karakteri yönlendireceksiniz ve suçlulardan oluşan ufak ekibi ile; bir gün tekrardan insan olma umuduyla, önem verdikleri kişileri koruyabilecekleri daha parlak bir gelecek için savaşacaksınız.

Disintegration, hakkında daha fazla bilgi için  https://www.disintegrationgame.com adresini ziyaret edin.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.