DLive ile Evde Kalanlar 160 Bin TL Kazanıyor! DLive ile Evde Kalanlar 160 Bin TL Kazanıyor!
DLive, topluluk üyelerine “Sağlığın için #EvdeKal, evde keyifli vakit geçirmek için #DLiveDaKal” kampanyası kapsamında ödül kazandırıyor. DLive ile Evde Kalanlar 160 Bin TL Kazanıyor!

Evde olmanın önemli olduğu bu günlerde herkes zamanını farklı aktivitelerle geçirmeye çalışıyor. DLive, topluluk üyelerine “Sağlığın için #EvdeKal, evde keyifli vakit geçirmek için #DLiveDaKal” kampanyası kapsamında ödül kazandırıyor.

Nisan ayı boyunca 2 Milyon Lemon (160bin TL) hediye edilecek kampanya kapsamında sadece DLive yayıncıları değil, izleyicileri de kazanacak. Ayrıca DLive, COVID-19 ile mücadeleye yardımcı olan sivil toplum kuruluşlarına tüm geri ödemelere denk miktarda bağışta bulunacak. Kampanya 30 Nisan 2020’ye kadar devam edecek.

%30 abonelik ödeme iadesi

DLive, kampanya döneminde favori yayıncılarını desteklemek amacıyla ücretli abonelik satın alan kullanıcılarına, kullanıcı başına maksimum 100 Lemon olmak üzere yüzde 30 Lemon iade edecek. Böylece toplam ödül havuzu 1 milyon Lemon yani 80 bin TL olacak.

Hediye yayını

TRON Kuruluşu’nun kurucusu ve BitTorrent’in CEO’su Justin Sun, içerik üreticilerini desteklemek amacıyla DLive üzerinde https://dlive.tv/justinsun adresinde yayın yaparak içerik üreticilerine 100 Ninjaghini sürpriz hediye dağıtacak. Toplam ödül havuzu 100 bin Lemon’a kadar çıkacak.

Bu yayına katılmak için takipte olan üyelerin aşağıda yer alan katılım koşullarına uyması gerekiyor:

  1. Twitter gönderisini retweet’le
  2. Abonelik Ödemesi İadesi’ne katılmak için, kampanya dönemi boyunca DLive’daki herhangi bir yayıncıya abone olmak yeterli. Ödüller 1 Milyon Lemon’luk ödül havuzu bitene kadar otomatik olarak hesaplara aktarılacak.
  3. Ninjaghini İçerik Üreticileri Destekleme yayınına katılmak isteyen yayıncılar için, hediye yayını sırasında yayında olduğunuzdan emin olun. Hediye yayını detayları yakında açıklanacak.

Evde Kalınan Süre Boyunca Wold of Warships Oyuncularına Destek!