Doctor Strange Filminin Yeni Fragmanı Yayımlandı Doctor Strange Filminin Yeni Fragmanı Yayımlandı
Marvel durmak bilmiyor. Sevilen karakterlerinden biri olan Doctor Strange filminin yeni fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. Doctor Strange Filminin Yeni Fragmanı Yayımlandı

Marvel uzun süredir film dünyasında hatırı sayılır bir yere sahip. Eski filmlerini yeniden elden geçiren ve hikayeleri de birbirine bağlama konusunda başarılı noktalara parmak basan Marvel, son yıldızı Doctor Strange‘e odaklandı.

Ülkemizde 4 Kasım tarihinde vizyona girecek olan film, Scott Derrickson tarafından yönetiliyor. Hikayemiz ise oldukça kibirli bir cerrah olan Stephen Strange’in hayat hikayesine odaklanıyor. Bir süper kahraman olarak yaşanan dönüşümü öne çıkaran filmin başrollerinde Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Tilda Swinton, Rachel McAdams, Mads Mikkelsen ve Scott Adkins gibi isimler yer alıyor.

İşte filmin yeni fragmanı. İyi seyirler.

Marvel’ın En İyisi – Captain America: Civil WarCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.