Doğumgününde Warframe’den hediyeler Doğumgününde Warframe’den hediyeler
Doğumgününde Warframe’den hediyeler Warframe başarılı bir yılı geride bırakırken oyunculara hediyeler vererek teşekkür etmeye hazırlanıyor. Dex Furis silahının birinci yıl edisyonu ve Excalibur Proto-Armor... Doğumgününde Warframe’den hediyeler

Doğumgününde Warframe’den hediyeler
Warframe başarılı bir yılı geride bırakırken oyunculara hediyeler vererek teşekkür etmeye hazırlanıyor. Dex Furis silahının birinci yıl edisyonu ve Excalibur Proto-Armor giydirmesi. Bu hediyeleri isteyen oyuncular 2 Nisan saat 11:59 EDT (5:59 TSi) de oyuna girmeleri gerekiyor. Silahlar otomatik olarak verilecekken zırh için markete uğramak gerekecek.PS4 kullanıcıları ise güncellemeyi beklemek zorundalar.
Bir sene önce PC’de Beta olarak 300,000 oyuncu ile yola çıkan F2P Warframe günümüzde Pc yanı sıra PS4 de ve iki buçuk milyon oyuncuya sahip.
Hoş bir infografik ile 1 seneyi özetleyen Warframe yükselmeye devam edecek gibi görünüyor :
Warframe: One Year in Stats

 Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.