ADATA Ürünlerinde %30’a Varan İndirim Fırsatı! ADATA Ürünlerinde %30’a Varan İndirim Fırsatı!
DRAM modülü ve NAND Flash depolama birimleriyle tanınan ADATA, bugünlerde GittiGidiyor’daki indirim kampanyası ile sevindiriyor. ADATA Ürünlerinde %30’a Varan İndirim Fırsatı!

DRAM modülü ve NAND Flash depolama birimleriyle tanınan ADATA, bugünlerde GittiGidiyor’daki indirim kampanyası ile kullanıcılarını sevindiriyor. Kampanya ile yeni sistem kurma veya mevcut sistemini hızlandırma düşüncesindeki kullanıcılar SSD, RAM ve oyuncu ekipmanlarına yüzde 30’a varan indirimli fiyatlarla sahip olabilecekler.

Uygun fiyatlar

Günümüzde tüm sistemlerin standart bileşeni haline gelen SSD’ler yüksek okuma/yazma hızlarıyla PC ve laptop’larda büyük performans artışı sağlıyor. Bugün başlayan kampanya ile kullanıcılar ADATA SU630 3D NAND 2.5” SATA 3 SSD’yi 199 TL’ye satın alabilecekler. Saniyede 520 MB’a kadar okuma, 450 MB’a kadar yazma hızı sunan SU630 sayesinde oyunlar ve programlar çok daha hızlı bir şekilde açılırken, oyunlardaki yükleme süreleri de ciddi oranda kısalıyor.

Yüksek performanslı fakat cep yakmayan bir M.2 SSD arayan kullanıcılar ise XPG SX8200 Pro 3D NAND NVMe M.2 SSD ile piyasanın en iyi fiyat/performans ürünlerinden birine sahip olma şansını yakalıyor. PCIe Gen3x4 arabirimini kullanan SX8200 Pro, saniyede 3500 MB’a kadar okuma ve 3000 MB’a kadar yazma hızına ulaşabiliyor. Kampanya kapsamında 512 GB kapasiteli SX8200 Pro M.2 SSD modelini 689 TL’ye satın almak mümkün.

ADATA’nın indirimdeki bir başka ilgi çekici ürünüyse, kısa süre önce piyasaya sürülen XPG GAMMIX D30 DDR4 RAM’leri. Hem AMD AM4/Ryzen hem de Intel X299 platformlarıyla uyumlu olan GAMMIX D30, 2666 MHz ila 4600 MHz arasında değişen hızlarda çalışabiliyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu özel bellekler Intel XMP 2.0 desteği sayesinde kullanıcılarına kolayca overclock yapma imkânı veriyor. XPG GAMMIX D30 kampanya süresince 319 TL’den kullanıcıların olacak.

Bunlar haricinde markanın INFAREX M10 oyuncu faresi ve INFAREX K10 oyuncu klavyesi de oyun deneyimini şık görünümlü ekipmanlarla zenginleştirmek isteyen kullanıcıları 209 TL’lik fiyat etiketiyle burada kullanıcılarını bekliyor.

18. yıl özel çekilişi

Bu yıl teknoloji piyasasındaki 18. yılını kutlayan ADATA’nın, bu özel olayı kutlamak için başlattığı çekiliş kampanyası da devam ediyor. Kullanıcılar adata.com/event/2019/promo/ adresini ziyaret edip buradan geleceğe bir mesaj göndererek çekilişe katılma hakkı kazanabilirler. Çekilişle aralarında GoPro Hero7, iPad Pro, Nintendo Switch gibi pek çok ürünün bulunduğu hediyelerden birini kazanmak mümkün.

Aralgame’den Razer ve Call of Duty Tutkunlarına Kampanya!